Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem egy kisebb sétára,...

Elvihetem egy kisebb sétára, műtét után?

Figyelt kérdés

A szuka kutyusomat péntek reggel műtötték. Ma már nagyon aktív, folyton mozogni szeretne. (Eddig a lakásban aludt csak). Elvihetem egy kisebb sétára, mondjuk negyed órára, hogy lemozgassam?

3 napja mást sem csinál csak fekszik, ma meg már nem bír magával :)



2013. jún. 17. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen műtéte volt?
2013. jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ivartalanították. Pórázon húz, és folyton pörög. Ezeket is mérlegelni kell.
2013. jún. 17. 07:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Az udvarba mér többször kivittem, de mást se csinálok, csak lyukakból szedem ki :D mindenhová bebújna, felmászna.
2013. jún. 17. 07:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan :D Csak vigyázz, ne őrültködjön nagyon, nehogy felszakadjon a seb :)
2013. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, arra nagyon ügyelek. Sík terepen mennénk, gaz mentes, árnyékos helyen :) Köszi a segítséget!
2013. jún. 17. 07:30
 6/7 anonim ***** válasza:
menjetek nyugodtan, tudja ő, hogy mikor elég neki. Az én 9 évesem műtét utáni nap már labdázott.
2013. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmentünk :) Elég is volt neki ez a negyed óra. Most legalább nyugton van kicsit :) Kell amúgy is mozgás, a megfelelő bélműködéshez is.
2013. jún. 17. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!