Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tud a tacskó keverék tóban úszni?

Tud a tacskó keverék tóban úszni?

Figyelt kérdés
Van egy kis tacskó keverékem (még csak 3 hónapos) nyilván még nem akarom úszni vinni,de majd ha idősebb lesz lehet vinni? van egy tó a közelben, nag és mély. Nem igazán hallgat a nevére, és félek hogy mi van ha nem jön vissza hozzánk. Szerintetek lehetséges hogy nem jön vissza? Vagy hogy nem tud jól úszni?És mennyi idős korában kezdhetem vele az úszást? Ilyen nagy melegben jó lenne ha vihetném.

2013. jún. 17. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
minden állat ösztönösen tud úszni... az más kérdés hogy szeret e.. az én kutyám pl retteg a víztől, és ha vizbe fulladnék se jönne be értem,...
2013. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hámot rakjál rá meg hosszú pórázt, esetleg erőssebb madzagot. Behívás gyakorlására is alkalmas, és ha a madzagot fogodd vagy a kezedre kötöd a vízből is ki tudod húzni. A hámba pedig nem fog sérűlni.
2013. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezt mennyi idős korában lehet elkezdeni?
2013. jún. 17. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp megvárná az egyéves kort. Legalábbis én. Addig mondjuk lehet babakádban, vagy lavórban füröszteni, hadd pocsoljon. Sose engedd be a tóba natúran póráz nélkül, mindig legyen egy kötél a hámján, így ha baja van ki tudod húzni
2013. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!