Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. s. Nem akarom elveszíteni?

S. O. s. Nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés
Van egy dalmatám, már 15éves,most nagyon zlihál, nincs túl jó állapotban, még a vízet sem hajlandó inni, le locsoltam, csináltam neki több hűvösséget, mit tegyek még??? Nem akarom elveszíteni!!!!GYORSAN
2013. jún. 17. 15:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
mI HAMARABB ÍRJATOK MERT KEZDEK IDEGES LENNI, NEM AKAROM HOGY ELMENJEN TŐLEM,....
2013. jún. 17. 15:47
 2/19 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak nagyon melege van ebben a hőségben, de az is lehet, hogy a szíve rendetlenkedik.

Mindjárt 16 óra, a délutáni rendelések kezdete. VIDD AZONNAL DOKIHOZ, vagy hívj ki egy állatorvost!!!

2013. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
alkohollal kéne lelocsolni. az tágítja a pólusokat és jobban tud hűlni a teste.
2013. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 P-Kata válasza:

Szerintem gyorsan töröld le a tappancsát és vidd be a házba + hívd ki az állatorvost, ha nem/csak kicsit javul.


SZORÍTOK!:(

2013. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A mancsait hüsd, és teríts rá vizes törcsit. Ha tudod vidd be a házba. Mindeképpen beszélj dokival. Tudom hogy nehéz de készülj fel a legrosszabra is, öreg már nem biztos hogy bìrni fogja a szìve:(
2013. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Most hogy van?
2013. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Sajnos itt már az orvos sem segít, már nagyon öreg, és itt csak a csoda segít!

Már nem bír felállni sem, úgy kell nekem itatni, simagatom, éskérem hogy legyen erős, de a sajnos nem nagyon látok esélyt már kisírtam magam, gyerek korom óta velem volt, imádtuk egymást!


Sajnos elkeserítő hogy ennyi egy élet, már ilyen zöld légy is volt rajta, el sem tudom gondolni miért... ááá sírni tudok csak.

2013. jún. 17. 19:11
 8/19 anonim ***** válasza:

Te honnan a fenéből tudod,hogy orvos sem tud rajta segíteni?

Nem várni kell,itt kérdezgetni meg siránkozni,hanem AZONNAL orvos.

Mi van akkor,ha légy száll rá?Az én tök egészséges kutyámra is rászállt ma egy döglégy és jéééé,semmi baja.

2013. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nem volt orvos?? Szerinted nem intézkedtem, már bocs de te egy igazán nagy balfék vagy!! Nagy okos!!!!!!!!!!!!!!! Az ilyenek miatt rühhelem ezt az oldalt!
2013. jún. 17. 21:46
 10/19 anonim ***** válasza:

De azt sem írtad sehol egy szóval sem,hogy volt.

Ha kint volt és gyógyíthatatlannak,reménytelennek ítélte az állapotát,miért nem javasolta az altatást?Miért hagyja szenvedni?Egyáltalán milyen diagnózist állított fel?

És gondolod,ha orvos nem tud segíteni,akkor itt látatlanban ki tud?Nincs a közelben más doki?

2013. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!