Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. s. Nem akarom elveszíteni?

S. O. s. Nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés
Van egy dalmatám, már 15éves,most nagyon zlihál, nincs túl jó állapotban, még a vízet sem hajlandó inni, le locsoltam, csináltam neki több hűvösséget, mit tegyek még??? Nem akarom elveszíteni!!!!GYORSAN
2013. jún. 17. 15:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10-es, allitsd már le magad és értelmezz. 15 éves a kutya, valószínűleg a szervezete már nem bírja a höség meg ront a dolgon. Az öregedést nem lehet legyőzni sajnos.
2013. jún. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

El sem hiszitek mi történt, még én magam sem tudom elhinni!

Apu reggel szól hogy Pongót elkell temetni, már zokogva oda megyek, mire oda értem a szemeit kinyitotta, fejét felemelte, jaj gondolhatjátok, öröm volt!

Ez volt fél 5kor, fél órája felkeltem, nézem a kutya nincs sehol, és mit látok, ott eszik a nagy vödörnél, ami félre van téve a házi kosztnak, de ez nagy öröm ráadásul, talált magának egy új helyet ahová nagy nehezen elsétált s leült, :) ott kuporog, oda szoktam állni az autóval de nem érdekel hogyha melegen is lesz, egyem a szívét, megitattam mert magától aligha hajlandó és annyit evett, na meg kis mohó volt mikor adtam neki kiflit :) jaj igazán Boldog vagyok! :)))))))))

2013. jún. 18. 08:56
 13/19 A kérdező kommentje:
Jaj már mint amit Pongó talált magának helyet az hüvős, fás hely, az nem érdekel ha az autóm lesz a melegen! :) Pontosítok, nehogy találjak egy kötözködőt.
2013. jún. 18. 08:57
 14/19 anonim ***** válasza:
Hajrá Pongó!!!!
2013. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
:)))) biztos is !! :)
2013. jún. 18. 10:01
 16/19 Szilvi & Argos ***** válasza:

Szuper, hogy jobban van!!

De a doki szerint mi volt a gond, mit csinált, mit mondott?

2013. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon Pongót elveszítettem! :(((((((((((((((((((((((( Istenem
2013. jún. 21. 12:16
 18/19 anonim ***** válasza:
eltudtatok tőle köszönni? szép kort ért meg nagyon, bár ez ilyenkor nem tudom mennyit vigasztal. részvétem!
2013. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Szilvi & Argos ***** válasza:

Sajnálom! :(

Magától ment el? Mi volt a baja a doki szerint?

2013. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!