Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom elveszíteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszíteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Februárban ért végett egy hosszú kapcsolatom.

Pár nappal később a sorsnak köszönhetően megismertem

egy lányt,hamar barátok lettünk,míg olyan 2 hónappal később be nem vallotta,hogy megkedvelt engem,én időt kértem tőle,rosszul esett neki,de megértette.


Az igazság az,hogy elvesztettem a bizalmam a hölgyekben,meg akkor még nem álltam készen egy kapcsolatra.


Aztán múlthét hétfőn,kissé ittas voltam,de nem részeg,

találkoztam a lánnyal,aztán az ital hatására bátrabbnak

éreztem magam,nagyon sokat csókolóztunk,megöleltem,meg is kérdeztem tőle,hogy bízhatok-e benne,olyan jó érzés volt megölelni,akkor jöttem rá,hogy már az elején is érdekelt ez a lány,csak nem vallottam be magamnak.


Azóta találkoztunk párszor,de olyan furcsa volt nekem az egész,olyan hihetetlen,és néha csak csendben ültem mellette,vagy nem fogtam meg a kezét,és rosszul esett neki,de annyira rágörcsöltem a dologra,hogy nem figyeltem rá.


Tegnap rám írt,és azt írta beszélnünk kell,kedvel engem,boldog volt,mikor végre összejöttünk,de ő belefáradt ebbe,hogy mindig ő tepert,én meg csak időt kértem,legutóbb pedig már hozzá se értem,nem érti meg,miért nem mondom meg neki,hogy nem akarok vele lenni,ezért ő teszi meg a lépést,hogy engedjük el egymást,mert ő egyedül kevésnek érzi már magát,és tiszta szívből kívánta,hogy találjam meg a társamat.


Ekkor jöttem rá igazán,hogy mennyire szeretem őt,hogy el fogom veszíteni,mert egy balf*sz voltam.


Mára beszéltünk meg egy találkozót,mit mondhatnék neki,

amivel lenne még esélyem megmenti a kapcsolatunkat,amit

elszúrtam?


25/F (a lány 21/L)


2013. jún. 10. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte, ha ennyire megtűrt téged, megfogja érteni min mentél keresztül, és mutasd ki hogy szereted!
2013. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ugyanezt mondd el neki is. Aztán nyissatok új lapot és most már ne légy balf*sz! :D
2013. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen öntsd ki neki a szívedet teljesen őszintén.Bízz benne,és lazíts!Valamint legyen több önbizalmad.
2013. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindhármotoknak ment a zöld kéz.

Igen megpróbálom majd kiönteni a szívem,mert tényleg megtűrt eddig,mert jelenleg úgy érzem,azt gondolhatja,

hogy végig csak játszottam vele,pedig nem,csak elszúrtam.

2013. jún. 10. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Tedd zsebre.
2013. jún. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!