Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen melegben változtattok...

Sippara kérdése:

Ilyen melegben változtattok bármit a kutya étkezésén?

Figyelt kérdés
Nyilván az időpont későbbre tolódik (mármint nálunk, mivel este van etetés - eddig nyolckor, most tízkor a meleg miatt), de adtok valami pluszt a kaja mellé ami esetleg hűtené a kutyát? Mi táposak vagyunk, de BARFosok véleménye is érdekel (bár gondolom, mivel a nyers hús alapjáraton is hűtőből jön, ennyivel könnyebb a helyzet).
2013. jún. 17. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy adok. Sosem szerettem túlbonyolítani a dolgokat. Ugyanazt eszi amit eddig, ugyanakkor amikor eddig. Azt sem tudom miért kéne megváltoztatni, egészséges kutya van elég éhes ahhoz hogy egyen. Nálunk különben sincs etetési idő. Akkor adok neki amikor úgy itélem meg, hogy eljött rá az idő.
2013. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem semmin nem kell változtatni legalábbis mi nem szoktunk... de az nagyon fontos hogy sűrübben cseréld a vizét!! :)
2013. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nem csinálok semmi extrát, jobban figyelek hogy mindig legyen vizük. Reggel meg este is szoktam locsolni a kertben, akkor jól eláztatom őket, hadd hűljenek le, azzal elvannak egész nap. Kaja meg mikor hogy, attól függ hogy van időm sétálni vinni őket, utána fél vagy egy órával szoktam nekik enni adni.
2013. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt kapják,mint eddig-annyi,hogy néha napközben,ha nagyon meleg van,kapnak egy-egy jégkrémet,ami nem csokis,hanem ilyen nagy kiszerelésben kapható,pálcikás vaníliás jégkrém,azt imádják és szemlátomást nagyon jól esik nekik:)
2013. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem változtatok semmit. Néha ha úgy látom, hogy a hőséghez képest keveset ivott, akkor kis csapból folyatott hideg vizet öntök a tápra, azt lelefetyeli először.
2013. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig is este kaptak enni, csak télen többet ettek, gondolom a hőtermelés miatt. Különösebben nem változtattunk, néha fagyasztok le nekik vízzel felöntött pörköltszaftot, és beleteszek pálcikának ilyen préseltbőr pálcikát :D
2013. jún. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma reggel kevesebb tápot kapott, és evett a kígyóuborkából, amit én ettem. Az legalább jó hűvös volt, és lédús.
2013. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!