Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Mi volt a legcikibb...

Kutyások! Mi volt a legcikibb amit a kutyátokkal átéltetek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 20:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Kertes házak között sétáltattam az argentin dog keverék kutyámat aki gyűlöli a macskákat,és meglátott egyet egy nyitott kapu előtt ahova éppen egy autóval állt be a tulaj, a kutyám meg a nyitott kapun berohant a kertbe a macska után,én meg teljesen ledermedten.Pedig amig nincs a közelben macska addig elég egy csettintés,és rohan hozzám, de ha macskát lát akkor filmszakadás van nála....
2013. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kutyám pici volt, a szabadban ott pisilt, ahol éppen kellett. Így esett hát, hogy egy üde nyári estén egy étterem terasza mellet sétálván fogta magát, berogyasztott, és elkezdett hugyozni. A teraszon persze csupa elegáns vendég üldögél és vacsorázik. Na mondom nem baj, gyors pisil, és elslisszolunk. Álltam és vártam, és a kutya még mindig csorgatott, alatta csinos kis tócsa keletkezett, és a vendégek elkezdtek bámulni. Aztán az egyik pincér rám szólt, hogy vigyem innen a kutyát, itt esznek az emberek. Azt hiszem ez volt a legcikibb. Kissé nevetséges is volt, hiszen én ott állok, a kutya csorgat, az emberek meg ott üldögélnek...
2013. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
mikor kicsi volt, nyáron kivittem sétálni, ő elfáradt és úgy döntött, hogy lefekszik az út kellős közepére, ahonnan csak nagyon nehezen tudtam elráncigálni, és hogy mi ebben a ciki? egy autó pont mögöttem várakozott, mikor viszem már odébb a kutyát :D
2013. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nekem is pisiléssel kapcsolatos volt :D Egy néni épp állt a háza elott, én haladtam a kutyával. És hol jut eszébe pisilni? A néni lába elott... :D Utána, mikor végzett, akkor meg nem akart elindulni, és ott rángatam, hogy gyere már, de azért sem jott, így felvettem és elsiettunk :)
2013. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos volt, amikor a Balatonparton sétáltunk. Egy teraszos étterem mellett haladtunk el, épp akkor jött ki a pincér vagy 8 tányérral a karján. A kis beles kiszurta, hogy itt bizony kaja van, berohant, és szépen szabályosan leült a pincér elé, hogy szeretne enni:) Ciki nem volt, mert mindenki megmosolyogta:)
2013. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém imád autózni, és egyszer sétáltatás közben beugrott egy nyitott autó anyósülésére, míg a tulaj a vezetőülésen ült :)
2013. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Egyszer a tömött buszon bef.ngott egy írtó büdöset. Körülöttünk mindenki minket bámult.
2013. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Még frissen került hozzám. Jöttünk haza sétából, és az emeleten épp akkor nyitotta ki egy néni az ajtót távozó unokájának amikor már felértünk az emeletre és levettem róla a pórázt. Odabent meg rántott hús sült. A kutyus, nekiiramodott, hiába szóltam, szaladt be a néni konyhájába. Nem is tudtam kikönyörögni, végül be kellett mennem érte. Szerencse hogy jó fej volt a szomszéd, nem akadt fenn a dolgon.
2013. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

2 is volt,az egyik inkább vicces.


1 éves korában a nyugati aluljárójában sétáltunk,mentünk a vonathoz,utaztunk el.Őfelsége pedig (30kg-os kutya) egy nagyon szép vízállagú fosást produkált az aluljáró közepére a legnagyobb tömegben.Azt szépen felvenni nem tudtam,de feltakarítottam amennyire lehetett,de baromi ciki volt.


A másik,inkább aranyos.Nagyon szeret autókázni,mert autóval eddig mindig jó helyekre jártunk.Apunak egyik haverja átjött hozzánk kocsival,és nyitva hagyta az autó ajtajait.Este amikor már elindult haza,egy fél óra múlva visszajött,hogy a drága kutyuskánk a hátsó ülések alatt aludta az igazak álmát :D

2013. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem épp pár napja történt meg hogy sétáltunk és jobb oldalra vakkantott kettőt a kutyám erre az út bal oldaláról szólt nekem egy hozzá nem értő hölgy hogy jó lenne egy szájkosár a kutyára. Mondom neki erre még nem tudok rakni mert egyrész kölyök eszű 2 éves kutya másrészt nem is tudnám rátenni mivel állatkinzás miatt lefoglal kutya és még a hámhoz is alig tudtam hozzászoktatni úgy fél mindentől. Azután mentünk tovább és meglátott egy macskát egy udvarban (utálja őket) befeszült ugrott egyet és eltépte a pórázt mindezt látta hölgyemény. Mondanom se kell... Amúgy nem gagyi pórázunk volt mert tavaly vettem 8.000Ft-ért 45 kilós kutyához 1,2-1,3cm átmérőlyű kötél..
2013. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!