Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen név illik egy Beagle...

Milyen név illik egy Beagle keverék szukára?

Figyelt kérdés

Nem ilyen mindennapi nevekre gondoltam,hanem pl Lola. Itt van 2 kép a kutyusomról :

[link]

[link]

Az eredeti neve Lulu. De valószínüleg amint megkaptam a kutyust,átnevezem másra. :) De ez még nem biztos.



2013. jún. 17. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lulu szép név, én úgy akartam hívni a kutyusomat :) Én meghagynám a nevét, már csak azért is, hogy ne kelljen az új helyen még új név tanulásával is terhelni, elég lesz neki megszokni az új helyét. Meg úgy egyébként is, nagyon jó név :D
2013. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem is jó név. :) Amikor kicsi voltam,akkor én is így akartam volna hívni a kutyusomat. De sajnos nem kaptam kutyát. :/
2013. jún. 18. 07:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szép kutya, a füleiben beagle, amúgy inkább németjuhász :)
2013. jún. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem is szép. :) Pedig senkinek sem kell,ő maradt meg az alomból. Nekem pedig mindig rajta jár az eszem,nem tudok szinte másra gondolni. Van benne valami különleges! :) Mint ha a régi kutyám szelleme lenne benne. Nem tudom.
2013. jún. 18. 12:54
 5/7 anonim válasza:
maya :)
2013. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se tudtam másra gondolni mielott megkaptam a kutyámat. :) Ha meg tetszik a Lulu, akkor miért nem marad az? :D Szép név, szép kutyushoz :)
2013. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lizzy?
2013. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!