Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan kiskutyát, ami ezeknek a feltételeknek megfelel? (keverék is lehet)

Figyelt kérdés

Nagy, előre eső háromszög alakú lógó fülek, rövid szőr, enyhén ráncos homlok, hosszú orr, okos-értelmes kerek szemek, közepes vagy nagy méretű lesz felnőtt korára.


Jellemileg: energiabomba, játékos, kedves de bátor és nyílt, nagyon okos, tanulékony, társaságkedvelő, sokat használja a mancsát így már alapból "tudja" a pacsit mert a mancsát úgy használja mintha pacsizna, izgulós, a vérében van a "vadász állás", türelmetlen.


Légyszí írjatok vagy linkeljetek!


2013. jún. 18. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Jesszus mintha anyum mentett keverék kutyáját írtad volna le:D

Ő egy tacskó keverék,de közepes méretű.


[link]


még tulajdonságra is egyezik:)

Sok hasonló kutyát láttam már menhelyen,én mindenképp ajánlom facebookon is jelölj be állatvédőket,valamint látogass el pár menhelyre biztos megtalálod az igazit!

2013. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
menhelyi látogatás során szinte biztosan találsz ilyen kutyust. :)
2013. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kvittagirl tündéri, gyönyörű a kutyusotok!!!
2013. jún. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is pontosan ilyen, valamilyen vadászkutya keverék, két éves, menhelyi volt, majdnem egy éve őrzi a házat.És gyönyörű zsemleszínű a szőre, okos, értelmes, vagány macskavadász, közepes termetű, csak a szeme ferdén vágott.

A menhelyen sétálj, barátkozz a kiválasztott kutyával, a jobb helyeken ezt megengedik, akkor dől el, ő lesz-e a te kutyád. Az enyém engem választott és nem én találtam meg, vörösiszapból mentett kutyaként nem volt egy szépség, nálam lett belőle igazi kutyaformájú kutya (állatorvos szokta mondani).

2013. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Köszönöm:) Sanyarú élete volt,szalmabálán aludt éjszaka,sintér el akarta vinni és elaltatni akkor hoztuk el 40 db kullancs társaságában.

ilyen volt:


[link]


most meg fogyókúráznia kell pont,túl dagadt lett,kár hogy nincs friss fotóm róla :D már nem eszi meg a sparos párizsit csak a zimbot:) De végtelen hálás,izgő-mozgó-pörgő kutyus:D

ÉN ajánlom nagyon hogy ments meg egy kutyát kérdező,élete végéig hálás lesz!

2013. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A menhely tele van ilyen kutyákkal. Az ott dolgozó jól ismerik a az ottani kutyákat. Ha megkérdezed tőlük, biztos mutatnak neked szebbnél szebb kutyákat!
2013. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb menhelyeken foglalkoznak is velük, ne külső alapján válassz. Tudnak ajánlani (pl. kertes házba, gyerekek mellé kellene, de őrizze a házat is, vagy lakásban, idősebb, nyugodt kutya legyen, vagy játékos (és mindent összerágó, kiásó haszontalan stb.).
2013. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!