Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen nagy melegben mi a...

Ilyen nagy melegben mi a teendő a puli szőrével?

Figyelt kérdés
Nálam van most 2 puli kutya, mert mamámé csak kórházba van. Sajnálom szegényeket ott kint, hosszú fekete bundában. Mit csináljak, hogy ne legyen annyira melegük? Úsztatni lehet őket a nagy bunda miatt? A lakásba nem jöhetnek be a pincébe meg nem mernek lemenni.
2013. jún. 19. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Úszhatnak persze, ilyenkor még ők is viszonylag gyorsan megszáradnak. :)
2013. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg vágasd le a szőrüket, sokan csinálják őszre vissza nő nekik.
2013. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem én döntök róla, nem az én kutyáim mint ahogy írtam fent.
2013. jún. 19. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen tudom, de esetleg nem tudod megkérdezni anyukádat?
2013. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagymamámé (mindig mamámat írok félreérthető de nekem mama->nagymama és nem anya :D) Tudom, hogy nem akarja levégatni mert már vagy 5éve ekkora szőrük van, nála nyáron bent hűsölnek a nyárikonyhába ahol jó hűvös van...
2013. jún. 19. 18:25
 6/7 -Evetke- ***** válasza:
nem szabad levágni a bundáját, az védi a hőségtől! Folyamatos csekkolás, hogy ne legyen benne toklász, kullancs, és ne csomózódjon nagyon a szőr. Az úszás jó.
2013. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a mienkre vizes törülközőt borítok. :D Szereti, csak aztán ha nem veszem észre hogy feláll, körbehurcolja az udvaron és csuoa kosz. :D
2013. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!