Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Border collie kölyöknek...

Egy Border collie kölyöknek milyen tápot ajánlotok? Mera Dog, Eukanuba, Hills. és felnőttként?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam hogy a Mera dog Puppy 1 az jó neki és nagy korában meg a Mera Dog agility-t kapná..az jó lenne??

2013. jún. 19. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :)
2013. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A Brittől is nagyon szép.

Az én kutyámnak pl.Eukanuba-tól fakó,fénytelen,ronda lett a bundája.Britnél ilyet soha nem tapasztaltam.

2013. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Maxitabi ***** válasza:

Nem találtam olyat,amit írtál, ill csak a breeder-ben:gabona, hús és állati melléktermékek,olajok és zsírok (0,4 % lazacolaj, 0,3 % napraforgóolaj),növényi fehérjekivonatok, növényi melléktermékek (chicorée-por 0,1 % inulin), magvak (1,5 % lenmag )élesztők, tojás és tojástermékek,ásványi anyagok.

Nekem hiányzik az izületvédő zöldkagyló (pl),a legtöbb a gabona benne, nincs megadva a hús százaléka sem. Homályosak a megadott összetevők..

Próbáld meg jobb minőségűvel etetni szerintem, főként az elején (nem biztos, hogy drágábban jössz ki összességében), ha már kifejlődött, akkor adhatsz neki egy kicsit gyengébbet!

A mi borderünk orijen puppy-t evett, majd acana pacificát, aztán volt, hogy mást próbáltunk,de nem jött be (sok volt a végtermék,szőr sem volt olyan szép) és most 2 éve orijen adultot. Ez nem olcsó, nem is minden kutya emésztése bírja, nekünk szerencsénk van, bevált. Igaz, én meggyőződéses gabonaellenes vagyok tápban.

Jó és ajánlható tápok: taste of the wild,brit care, earthborn stb - szóval semmiképpen nem az állatorvosok által reklámozottak (persze a szupermarketesek sem).

Az összetétel a mérvadó, olvass utána a neten, ha megtehetitek, akkor a BARF etetést ajánlanám, az a legjobb!!

2013. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
[link] adhatod neki egész életén át. Én nem ezen neveltem fel a kutyám csak később váltottunk erre. Mi acanáról vákltottunk erre
2013. jún. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mi a www.zoohaus.hu -ról rendeltünk 12 kg Mera Dog Puppy-t ;) Sok minden van benne ami kell a kicsinek :)
2013. jún. 20. 07:58
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
azt nem ismerem, szerintem akkor a happydog vagy a dog chow a jó én ezeket ismerem és nem rosszak :)
2013. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az enyém dog chow-val kezdte, aztán eukanubát evett nagyjából, de már nem etetnék ezzel. most taste of the wild-ot eszik főleg, a következőt úgy tervezem, hogy kölyökként brit care-el vagy nutragolddal etetem, meglátjok, mi jön be.
2013. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!