Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem iszik a kutyám?...

Miért nem iszik a kutyám? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már jó 10 napja, hogy szegénynek megharapta egy németjuhsz a lábát. Elmentünk vele orvoshoz azonnal, teljes mértékben elláták a sebét, 4 naponta jártam vele kötés cserére. Most levették a lábáról a kötést, kiszedték a varratokat. Kék Lukács krémet kapott hogy azzal kenjem a sebét a lábfején. Kapott egy gallért, hogy ne nyalja le a krémet a lábáról. A baj az, hogy ő egy husky és nem szereti a 35 fokot. Ilyenkor már napi kétszer a patakra le szoktam vinni, de most nem tudom. Folyamatosan hűtöm. Vödör vízzel leöntöm, vizes törölközővel dörzsölöm a hasát, benedvesítem a fülét. A legnagyobb probléma, hogy nem akar inni. Adtam neki tejet és egyből benyakalt belőle egy litert. Aggódok , hogy lázas vagy normális, hogy kicsit kedvtelen ilyen melegben? Mit tanácsoltok?

2013. jún. 20. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még a fájdalmaira figyel, próbáld meg lekötni a figyelmét, hideg és langyos közötti vizet próbálj neki önteni, hátha abból már iszik, de sose erőltesd, a harapásnak szerintem semmi köze nincs az egészhez, csak nem iszik ennyi a baj? De mozog rendesen meg minden?
2013. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tejet egyáltalán nem kéne adni neki. Legyen elég víz a közelben, iszik majd, ha szüksége van rá.
2013. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tejtől nem lesz semmi baja, de az nem azt jelenti hogy napi 1 liter...

hetente beosztva adtam összesen fél litert a kutyámnak

2013. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Teljesen megváltozott. Ha kimegyek el nem mozdul mellőlem rögtön bújuk, nyelogat, nem igazán ugrándozik meg semmi. csak szomorkásak jön a lábam mellett és várja h megálljunk.

Mi a baj a tejjel? Muszáj volt neki valami folyadékot adnom. Másfél napja nem nyúlt hozzá a vizéhez.

2013. jún. 20. 14:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Imádja a tejet, így szokott kapni néha egy picit, de most nem ivott már másfél napja és töltöttem neki, mert szó szerint kérte .
2013. jún. 20. 14:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Kecsketej jobb lenne tehéntej helyett. A semmi folyadéknál biztos jobb a tehéntej is, de az emésztésére nem lesz jó hatással. A kecsketej a legjobb.
2013. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha megissza a tejet, szépen, fokozatosan vizezd fel neki. A tej nem szomjoltó. Nem váltja ki a vizet.
2013. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyád testileg meggyógyult, de lelkileg közel sem.
2013. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
levettük a gallért róla, meggyógyult a mancsa is. újra a régi :)
2013. jún. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!