Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek olyan szuka nevet,...

Ismertek olyan szuka nevet, aminek a jelentése hűséges?

Figyelt kérdés
vagy vmi hasonló pl. mindig lehet rá számítani, mindig ott van ha szükség van rá stb.
2013. jún. 20. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én konkrétan ilyen kutyanevet, ami hűségest jelent nem tudok, de ha valami hasonlót szándékoznék adni a kutyámnak, akkor vagy azt adnám neki, hogy Faith, ami bizalmat meg hitet jelent angolul (a hűséges pedig faithful, tehát még kicsit kapcsolódhat ahhoz, amit keresel) vagy a szanszkrit nyelvben a barátság a Mitra, ami szerintem nem rossz név egy szuka kutyának.
2013. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
2013. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a Mitra nekem tetszik.:)) Lehet, hogy ha a kérdező nem is, én ellopom ezt a nevet! Úgyis M betűset kerestem, mert eddig teljesen véletlenül mindkét kutyám neve M betűvel kezdődik, igy úgy gondoltam, hogy a 3. kutyámé is azzal legyen és ez megtetszett most, a jelentése is nagyon jó. Köszönöm szépen!!
2013. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem a Faith tetszik.:)
2013. jún. 21. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!