Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van ötlete, hogyan...

Valakinek van ötlete, hogyan lehet közepes/kistetű kutyát biciglivel szállítani ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
14kiló körüli francia bulldogom van, egyszerűen meghall a nagy melegben, mindegy hogy este v reggel megyünk sétálni. Lassan kezdődik a következő tanfolyam a kutya iskolában, ami egy téli,őszi időben gyalog kb 35 percre lenne, teljesen okés. De most hogy ilyen kutya meleg van, szerencsétlen nem bír elsétálni odáig, meg hát én sem nagyon. Eddig kocsival jártunk, de úgy néz ki, lesz h nem tudunk azzal menni, így gondoltam hogy biciglivel 10 perc alatt ott lennének. Valakinek van ötlete ,hogy mibe lehetne belerakni egy 14 kilos kutyát? Vagy házilag gyártani valami kis kocsit , vagy nem tudom, gondolkozom, de semmi jó ötlet nem jutott eszembe. Van egy kosaram, de sajnos abba most már nem fér bele, túl nagy ahhoz :(

2013. jún. 21. 11:09
 1/9 anonim válasza:
Esetleg biciklivel
2013. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


kosárba és egyébbe nem férne már bele egy ekkora kutya,szóval a fenti linkeken lévőt ajánlom

2013. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"egyszerűen meghall a nagy melegben"


Ez természetes, az enyém sem süketül meg a hőségtől.

2013. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Láttam már olyat hogy a bicikli után lehet kötni egy ilyen utánfutó szerűt amibe a kutya belefér. Nem tudom milyen azzal közlekedni. Attól függ mennyire vagy bevállalós.

[link]

De szerintem lehet kapni nagyobb kosarakat is.

2013. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezeket én is néztem, csak nagyon drágák, bocsi a helyesírásért. Ahogy néztem 20-40 e között vannak, ennyit nem fizetnék ki érte :/ akkor marad inkább a buszozás :(

Nézek még kosarakat esetleg, amit a hátsó részhez lehetne rögzíteni, ahhoz még talán nem olyan nagy kutya

2013. jún. 21. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem az is lehet megoldás, ha veszel műanyag vagy fém szállító boxot azok nem olyan drágák és ha van hátsó csomitartód arra jól rárögzíted valahogy.
2013. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

ez?

2013. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm hátizsákban hordat biciklivel a kutyát, igaz ő csak 8 kg.
2013. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Sima első bringakosárba raksz egy vékony párnát, és bele a kutyust. Ha fészkelődik, akkor egy rácsot is rakathatsz rá.

13 kg-os sheltie-vel mentem így pár km-ert, semmi gond nem volt!

2013. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!