Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp a legjobb ezek közül?

Melyik táp a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés
Chappi, Pedigree, Friskies, Darling
2013. jún. 21. 19:01
1 2
 11/20 sippara ***** válasza:
83%
A Chappi kilója úgy 340-350 forintra jön ki (15 kg-os kiszerelésben), ebből egy 15 kilós kutyának cirka 300 grammra van szüksége egy nap - ez napi szinten 105 forint, ezért gyakorlatilag 60+% gabonát, és némi "legalább 4%(!!!!)" húst tartalmazó vágóhídi maradékot kapsz teleszórva tartósítószerrel, ízfokozókkal és színezékkel. A Brit premium kilója 480-500 forint között van, ugyanerre a (15 kilós) kutyára 152 grammot ír - tehát a kutya etetése napi 76 forint, amiért 40+% húst (nem hús származékot, nem vágóhídi maradékot, HÚST), kiegészítő vitaminokat, gyógynövényeket és különböző olajokat, zsírokat raknak a tápba. Most akkor miről is beszélünk?
2013. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy a kérdező nem tud megvenni egy Brit 15 kg-os tápot egyszerre, de egy Chappi-t igen. Míg ha 1 kg-ként venné meg a Brit-et, akkor sokkal rosszabbul jönne ki.
2013. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 sippara ***** válasza:
76%
Szerintem senki nem a farzsebéből huzigálja elő a húszezreseket tápvásárlás előtt, hanem mondjuk amíg a kutya megeszi a 15 kilót, elrak napi 76 forintot és voilá, meg is van a következő zsák ára - bár így se, úgy se értem, hogy ha valaki olyan anyagi helyzetben van, hogy problémát okoz a tápvásárlás, miért drágábban eteti szarral a kutyáit :)
2013. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában már lehet kapni Josera, Brit tápokat, akkor már inkább azokat ajánlom.
2013. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Most nézzük meg mindegyik sz@r tápnak az árát?


Tessék:

-Chappi 5940 Ft

-Darling 5570 Ft

-Friskies 7770 Ft

-Pedigree 7600 Ft


És ez mind 0.Azaz többet kell adni belőle a kutyának,nem is tápláló és még csak nem is egészséges.


Mindemellett a Brit 8600 Ft,amiből elég kevesebb adag is,és egészséges tápláló dolgokat tartalmaz.

Azt ne mondja már valaki,hogy a legolcsóbb (Darling 5570FT) tápért képes lenne ennyit kifizetni,de 3030 Ft-tal már nem tudja megtoldani,annak érdekében,hogy a kutyáját normális kajával etesse.


Nem mellesleg,a mai világban ennél olcsóbban milyen minőséget szeretne az ember?

Nézzünk már körül hogy egy kg kenyér már mennyibe kerül...

2013. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
12-es ha egy nagyobb testű kutyája van vagy több, akkor több zsák rossz minőségűre lesz szüksége, mint pl a britnél, vegyünk pl engem nekem összesen és most a kölyköt nem számolom 50 kiló kutyát kell etetnem, 30 kiló darling egy hónapban 16710 ft/hó, britből 15 kiló fogy egy hónapban 7137 ft/hó. Fele annyira jövök ki és nem mocsokkal etetem őket.
2013. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én Acanaval, és Orijennel etetek, de ezek tényleg elég drágák. A fent felsoroltak áráért inkább Josera, vagy Brit tápot ajánlok, fényévekkel jobb minőségűek.
2013. jún. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Chappi, Pedigree, Friskies, Darling ... ezekbe a tápokba tudod mi van? Összedarált csőr, szőr, sőt még némelyikbe ürülék is van.


A jobbak: Taste of Wild, Brit Care, Acana, stb.

2013. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnos a még mindig nem jött megfelelő válasz a kérdésre. Kedves utolsú, ha tudott, légyszi mond el melyik tápba van ürülék is.
2013. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezek közül az enyémek egyedül a darlingot eszik meg, de nem kapnak ilyen tápot:) A brit premium kb a pedigree árkategóriája de sokkal jobb.
2013. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!