Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya is tud legjobb lenni?

Egy kutya is tud legjobb lenni?

Figyelt kérdés
sziasztok. meg szeretnem kerdezni hogy egy kutya is tud a legjobb barat lenni? ha pl szomoru az ember akkor odajon es odabujik az oledbe es gondoskodik rolad ugymond hogy ne legyel szomoru?
2013. jún. 13. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. :) Ha jó a kutya-gazdi viszony akkor mindegyik észleli ha rossz hangulatod van és odabújik. De választhatsz direkt nyugisabb fajtát is, ők talán "bújósabbak" ilyen szempontból. Persze semmire sincs garancia, de ha jól neveled és szoros kapcsolat van köztetek, akkor lehetséges amit írtál. Én több ilyen esetről is tudok.
2013. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tud,sőt néha jobb is egy kutya társasága,mint az önző embereké.A kutya akkor is téged szeret ha leszidod,amiért elhurcolta a terítőt,vagy kiásta a frissen ültetett virágokat a kertből :) Nem lehet megbántani,nem sértődik meg,csak szereti a gazdáját,akármit is csinál vele.El lehet vele menni sétálni,futni,néha meg is érti amit kérsz tőle.Tulajdonképpen azért él hogy nekünk örömet okozzon.
2013. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Van egy 8 éves németjuhász kutyám akit mindennél jobban szeretek. :)

Nagyon sok baj van/volt vele mint pl.: kiásott sok növényt, az egész telekt körbe kellett villanypásztorral keríteni mivel a 2 méteres kerítést lazán átugorja ha nincs itthon senki mert akkor magányosnak érzi magát.

Sokszor ha szomorú voltam ő segített nekem, szinte olyan mintha tudna beszélni. :)

2013. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés. Az én staffim olyan, akár egy kis bújós cica, ha hazaérek fáradtan és idegesen már a látványától is jobb kedvre derülök:)
2013. jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek a valaszat.:)
2013. jún. 14. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!