Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? Sürgős

Mi lehet a baja? Sürgős

Figyelt kérdés

van egy 6 hetes amstaff kiskutyám... sajnos elég bolhás pedig próbáljuk írtani belőle meg be is van porozva...

reggel még játszottam vele meg semmi baja nem volt... aztán aludt egyet és úgy kelt fel hogy remegett meg folyt a nyála... aztán el kezdett szaladgálni, és mintha nem is tudott volna magáról... azóta nyüszköl meg vonyít... most éppen alszik de ha egy kicsit felkel akkor nyüszköl és vonyít tovább...

próbáltam állatorvost hívni de basznak felvenni a telefont 1 felvette de ő se jön ki megnézni mert szombat van :/



2013. jún. 22. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Akkor vidd be te!
2013. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Mi az, hogy egy orvos se megy ki? Meg, hogy nem veszik fel a telefont? Akkor próbálkozz tovább és/vagy vidd be az ügyeletre!!
2013. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen nagyon apró. Állatorvos látta? Az első oltást már meg kellene kapnia, és ő tud javaslatot tenni a bolhák elleni harcra is. Szerintem ne várj, vidd el gyorsan, lehet valami komolyabb baja van....
2013. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem tudom hogy ki az ügyeletes... 1 dokival tudtam most beszélni ő azt mondta hogy hétvégén senki nem szokott fogadni semmilyen állatot de megpróbálja kideríteni hogy ki lehet az ügyeletes, és vele beszéljek

Errefelé sajnos nagyon parkány emberek vannak

2013. jún. 22. 15:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2013. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletes állatorvosnak lennie kell. Neki az pénz. Nálunk az újságban is benne van mind az embereknek mind az állatoknak pénteken. Ha nem ügyeletes akkor is fogadnia kéna hiszen ő arra esküdött fel. Nekem a bolhairtó gyanus. Nagyon kevés olyan dolog van amit kölykökön lehet használni. Akkor pedig valószínüleg mérgezés.
2013. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg lefürdetni. Mit használtál bolha írtásra?
2013. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Piretrinnel lett bolhaírtva, állatorvos mondta hogy ezzel lehet kiűzni belőle.

Most épp megint felkelt, és remegett meg habzott a szája. Aztán elkezdett szaladgálni meg nyüszít azóta...

Az ügyeletes álatorvosnak ki van kapcsolva a telefonja

Amúgy nem lehet hogy epilepszia?

2013. jún. 22. 15:55
 9/16 anonim ***** válasza:
kapott már oltást? féreghajtva volt már? miért van nálad egyáltalán 6 hetesen?
2013. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tudsz tömegközlekedéssel bejutni a legközelebbi nagyobb városba,ahol van állatkórház?Hol laksz?Hátha találunk a közelben klinikát.

Kár volt még elhoznod a kiskutyát.Leírtak alapján szaporítós kutya,bármi lehet vele.

Azt az "orvost",aki nem jön ki szombaton,már hétfőn jelentsd fel az Állatorvosi Kamaránál.

2013. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!