Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja? Sürgős

Mi lehet a baja? Sürgős

Figyelt kérdés

van egy 6 hetes amstaff kiskutyám... sajnos elég bolhás pedig próbáljuk írtani belőle meg be is van porozva...

reggel még játszottam vele meg semmi baja nem volt... aztán aludt egyet és úgy kelt fel hogy remegett meg folyt a nyála... aztán el kezdett szaladgálni, és mintha nem is tudott volna magáról... azóta nyüszköl meg vonyít... most éppen alszik de ha egy kicsit felkel akkor nyüszköl és vonyít tovább...

próbáltam állatorvost hívni de basznak felvenni a telefont 1 felvette de ő se jön ki megnézni mert szombat van :/



2013. jún. 22. 15:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha bolhás, akkor férges is. és az orsóféreg okozhat ilyen, és még ennél is sulyosabb tüneteket, akár el is pusztulhat a kiskutya, ha nem látja minél előbb orvos.
2013. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És köszönd meg a szaporítónak,aki 6 hetes beteg kiskutyát eladott neked.
2013. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon bolhás volt a kiskutya? Porral szórtad meg?

Ha lenyalta, lehet attól a habzás. ha sok a bolha, a szertől meg őrülnek és ez egy érzékeny kiskutyát zavarhat.

2013. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

a szaporító az egy nagyon jó barátom, akinek a kutyájának a második ellése volt, de sajnos elpusztult az anya kutya ismeretlen okból, így a kutyusok 5 hetesen árván maradtak, én meg elhoztam egyet.... szerintem ez egyáltalán nem kivetni való dolog ;) ennyire hülye nem vagyok a kutyákhoz, és tudom hogy minimum 8 hetes korban lehet leválasztani...

jelenleg elvan és alszik, de este még volt 3 roham szerűsége, de nem volt olyan nagyon vészes mint az elején

állatorvost ma is próbálok keríteni mindenképpen, de kolegáim szerint a környéken egy sincs aki dolgozna hétvégén...

2013. jún. 23. 06:41
 15/16 anonim ***** válasza:
akkor legalább féreghajtót szerezz valakitől.
2013. jún. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A szaporítónál nem lehetett valami jó helyen,ha ennyire bolhás.Gondolom nem nálad ment bele ennyi bolha.

Még mindig nem írtad le,hogy merre laksz,de itt megtalálod területi bontásban a dokikat,hátha van elérhető:

[link]

2013. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!