Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát tudtok nekem...

Milyen kutyát tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Család barát,nincs sok betegsége,nem nagyon nagy és nem nagyon kicsi szóval olyan közepeset szeretnék.
2013. jún. 23. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézz szét a menhelyen és azt válaszd amelyikbe beleszeretsz, a keverékek szinte elpusztíthatatlanok.
2013. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen már voltam nemrég egy menhely de ott nagyon öreg kutyák voltak a többi menhely meg elég messze van de lehet hogy elmegyünk , köszönöm a választ.
2013. jún. 23. 10:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
elpusztíthatatlanok mint egy régi nokia :D
2013. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
45%

Kokker (vagy nem tudom, hogy kell írni) spániel! Nekünk is az jan, nagyon kis hálás, nem túl nagy, nem túl kicsi és bár a miénk már 11 éves, abszolút nem látszik rajta. Kicsi kora óta van velünk, mert anyáék azt akarták, hogy szokjunk hozzá a kutyákhoz és ne féljünk tőlük.


Vagy Bordercolli (ezt sem tudom, hogy kell írni:D). Bár ilyen kutyával még nem hozott össze a sors, sok ismertetőt láttam már róla, nagyon gyerekszerető, hűséges és betegsége se nagyon szokott lenni.:)

2013. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
*van
2013. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A border semmi képen sem való első kutyának. Hiperaktív és ha nem foglalkoznak vele akkor feltalálja magát csak nem biztos, hogy a gazdi örülni fog. Rendkívül intelligens, ha nem értesz hozzá kihasználja.
2013. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm , és esetleg tudnátok olyan helyeket ahol igényes gazdi árul nem túl drágán ilyen kutyusokat?
2013. jún. 23. 11:32
 8/13 anonim ***** válasza:
A Spánielt se ajánlom mert beteges csak jó helyről mernék venni tanulság alapján mondom mert nekünk is van kettő.
2013. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szaporítótól ne vegyél kutyát!


spániel pedig elég beteges,mert tönkre lett téve az állomány! a szaporítók miatt,nagyon sok az idegbeteg,epilepsziás és sorolhatnám milyen beteg spániel!!


menhely,fajtamentés ,amúgy a szállításban is segítenek ha kell szóval szerintem megoldható az is,rengeteg kölyök, növendék kutya van a menhelyen ,nem csak öregek..

[link]

2013. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt most felejtsd el, hogy pár tízezer forintért veszel egy szaporítótól. Mindenképp hivatalos tenyésztőnél vegyél, vagy fogadj örökbe menhelyről. Tenyésztőnél minimum (kb.) 70-80 ezer forint. Vagy menhely.
2013. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!