Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Beaphar bolhanyakörvről...

A Beaphar bolhanyakörvről szeretném a véleményeteket kéri és ha tudtok megbízható nyakörvet ajánlani, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
fontos hogy víz álló legyen a nyakörv.

#nyakörv #kúllancs #-bólha
2013. máj. 30. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi sosem próbáltuk, mert nekem gyanús, hogy túl olcsó a többihez képest. SZerintem ennyi pénzért tuti ,hogy nem véd annyira mint a drágábbik fajta, de ez csak az én véleményem, lehet nincs igazam.

Mi kiltixet használunk, nálunk az bevált, de nem vízálló.

A foresto is nagyon nagyon jó és az vízálló.


[link]

2013. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó de a vizet nem szereti ha úsztatod a kutyát akkor 1 hónapot sem bír ki úsztatás előtt le kell venni de akkor meg a csat része törik el
2013. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Scalibor van, az bevált.Vízálló és az ára sem horror. Úgy raktam a kutyára, hogy nem kell fűzögetni, ha le akarom venni róla, le bírom húzni a fejéről.
2013. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

forestot és schalibort se találtam a bóltokban felénk.

a kutyát meg nem úsztatom úszik az magától is meg ha esik akkor kin van az esőben ,ezért szernék vízállónyakörvet hogy

ne óldodjon ki belőle a ható anyag ,levenni meg nem szeretném állandóan mikor vizes lesz a vizslám.

2013. máj. 30. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!