Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van a kutyádnak valami egyedi,...

Van a kutyádnak valami egyedi, furcsa vagy vicces szokása?

Figyelt kérdés

Az enyém (menhelyi keverék) időnként azt csinálja, ha éppen senki sem ér rá vele foglalkozni, hogy leül eléd háttal és néz maga elé. Időnként hátrapillant, hogy figyelsz-e. Ha igen, akkor gyorsan előre fordul és dölyfösen néz tovább előre. Ha nem, akkor úgy helyezkedik, hogy megint eléd kerüljön és folytatja tovább. Ha meg odamész megsimogatni, akkor meg szándékosan rád sem néz egy darabig, direkt elfordul. De azért hagyja. Szerintem nagyon vicces amikor így duzzog :)

Az a legjobb mikor sétálni akar, mert ilyenkor csak úgy "véletlenül" cipeli magával a pórázt is és úgy csinálja ugyanezt.


2013. jún. 24. 11:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindig felhúzza az orrát, ha vmi finom kaját kap, vagy kézből kap vmit, nagyon óvatos, nehogy "megharapja" a kezemet. Sok vendég megrémül, hogy mit csinál, mert egy Kauról van szó.:)

A Tacsinak pedig komplett ágynemű szett van az ágyában, és mindig betakarózik, plusz, ha sokáig fent vagyunk a nappaliba(ott a kosara), akkor kinéz a paplan alól duzzogva, hogy mostmár menjünk aludni. xD

2013. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen ételt nem hajlandó a tál felett megenni, elhurcolja másfél-két méterrel arrébb és ott eszi meg, így egy etetés alatt egy kilométert szerintem simán lesétál :)

Akármit szeretne (játék,kaja,simi) azt úgy jelzi, hogy leül szépen ahogy illik, és a magasba emeli a jobb első mancsát,közben meg picit nyöszörög :) Erre senki az égvilágon nem tanította, nem tudom hogy szokott rá erre, de nagyon aranyos ilyenkor :)

2013. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 kutyám van, mind a kettő egy kész egyéniség:) Az öreg, amikor lefekszik, akkor nem fokozatosan, szépen, ahogy a többi kutya, hanem egyszerűen lehuppan, de akkorát puffan, hogy ha a kert bármelyik végében csinálja, én a házban akkor is hallom, hogy most feküdt le, és a puffanás mellé még nyög is egy nagyot.( amúgy egészséges, semmi csípő problémája nincs, csak ezt ő így csinálja...)

Illetve, amikor iszik,( ilyen nagy hurkatöltő kondérban van a vizük, ami fémből van) akkor ő úgy iszik, hogy az első két lábával beleáll a vízbe, és a fejét teljesen a víz alá dugja, utána harapja a vizet, és tovább búvárkodik:))

A fiatal kutyám meg rászokott a lopásra...

Van egy plüss kutyám, amit ha megnyomsz ugat, és teljesen kinézte magának, akárhova rakom, ha nem figyelek oda ellopja. Most egy magas polcon van, de onnan is ellopja! El nem tudom képzelni, hogy hogy érheti el, de képes rá. Pedig annyi játéka van, de neki az az egy kell:)

Illetve, a fiatalnak szokása még az, hogy ha kimondom azt, hogy cica, akkor ész nélkül szalad a kerítéshez, rááll és nézi, hogy hol a cica:D:D és utána néz rám, hogy hol van, és ha mutatok egy irányba, akkor arra szalad, és ott is nézi:D Sokszor sétáknál is eljátszom vele, hogy hol a cica, és akkor futunk, mint egy őrült, közben én a cicát kérdezem, hogy hol van, ő meg csak követ engem, mert azt hiszi, hogy megyünk a cicához:D De sose unja meg... pedig 10-ből 2 alkalommal van valóban cica az utcán, de akkor úgy örül neki, hogy leírhatatlan. Persze nem bántja őket, amikor múltkor fogott egyet, akkor csak nyalogatta, meg bökdöste, de nem bántotta:)

2013. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Off: de édesek a kutyuskáitok :)

nekem is lop a kutyám neki mindíg csak az kell ami az enyém :D

csomó játéka van de csak az enyém kell neki :))

2013. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
remek történetek! fényképet nem mutattok ezekről a klassz kutyusokról? :))))
2013. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is lop a kicsi, bármit ami az orra elé kerül és boldogan hozza megmutatni, hogy mit talált.

A nagy kutyám simán bedurcázik ha rászólsz valamiért (komolyan, bevonul a helyére és olyan szemrehányóan tud nézni..:D), a középső kutyánk meg úgy szeret aludni, ha lelóg a feje az ágyról, időnként baromi jókat nevetünk rajta milyen pózokban képes aludni..


Bátyámék kutyájának meg ha azt kérdezed tőle, hol a vámpír felnéz valamelyik sarokba a plafonnál:D:DD

2013. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyám általában nagyon nyugis, de ha esik az eső, akkor elkezd körbe-körbe futni az udvaron. legalább 10 kört lefut, majd, mintha mi sem történt volna, visszafekszik a helyére, és még ő néz rám furcsán, amiért bámulom. :D A másik érdekes szokása, amiről még nem tudtam leszoktatni, hogy amikor a macskámmal foglalkozom, felkapja a vizet, odamegy a macskához, és bekapja a fejét. Nem bántja, max összenyálazza egy kicsit. fogalmam sincs, mit akar vele elérni, és hogy a macska miért hagyja neki.. :)
2013. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!