Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen más osztályokban is...

Ilyen más osztályokban is van, vagy egyedi eset? Mert szerintem elég furcsa

Figyelt kérdés
szóval van egy csaj az osztályban akit mindenki bír, tökjóarc meg minden, de MINDIG ő van a középpontban, a fiúk csak vele foglalkoznak, a lányok pedig "elnyomva" érzik magukat mellette. namost az egyik csaj rendez egy bulit, és habár nagyon jóban van az említett népszerűcsajjal, közös megegyezés alapján nem hívja el, mert télleg senki sem akarja hogy ott legyen. ez szerintetek nem furcsa? mit éreznétek a népszerű csaj helyében? és mit tennétek a bulirendező csaj helyében, meghívnátok?
2011. jún. 7. 21:33
 1/5 Tom Benko ***** válasza:
Ha jóban van vele, akkor talán el lehet neki magyarázni, hogy túlságosan a középpontban van. Ha elég értelmes, meg is érti, és azt is, hogy mi következik ebből. Ha nem, akkor meg úgyis hiszti lesz csak belőle.
2011. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meghívnám,csak azért mert népszerű ne legyetek irigyek.

Képzeld magad az ő helyébe hogy esne neked, ha téged csak

népszerű vagy nem hívnák el pusztán féltékenységből.

2011. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne legyetek már ilyenek, majd mindenki kinövi, egy osztályban amugy sem valószínű hogy tényleg csak 1 jó csaj van, legfőjjebb a többiek nem veszik észre, mert azzal vannak elfoglalva hogy ő igy meg ugy.
2011. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem egyébként éppen ez az hogy neki nem lehet megmondani mert aztmondja hogy áh hülyevagy ez nem is igaz és elsüt valami jókis poént(Y) amugy mondom nem féltékenységből hanem mert elrontaná a bulit hogy egy nagy csoport körülötte mint vmi vásári majom körül, aki pedig kimarad a mókából (aki vaszleg az a csaj lenne aki rendezi a bulit) csak üldögélne a háttérben és azon gondolkozna: "őt én meg mi a f_szomnak hívtam meg?"
2011. jún. 7. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:
nem hívnám meg, a saját buliján hagy érezze jól magát az ember
2011. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!