Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skót juhász szőrápolás?

Skót juhász szőrápolás?

Figyelt kérdés
Most fogadtam be egy 1 éves skót juhászt, illetve keveréket. Rövidebb a szőre, mint a fajtatisztának, de azért van neki bőven. Milyen sampont javasoltok? Nektek melyik vált be? És mitől lesz olyan szép, fényes bundája(mintha tupírozva lenne vagy ilyesmi)?:)

2013. jún. 24. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Sampon csak akkor kell, ha tényleg nagyon koszos. Szép fényes pedig a rendszeres, alapos fésüléstől és a jó minőségű ételtől lesz.
2013. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Wu2-vel ha megfürdeted,nagyon szép lesz a szőre,nekünk bevált.A tupírozást fésűvel végzik,kiállításon,rossz nézni,ahogy oroszlánt csinálnak szegény kutyából...Nekem volt is collie-m,lesz is,de hogy nem fogok plüsskutyát csinálni belőle,az biztos.Ha szépen ki van fésülve királyi bundája van,nem kell köralakú,puffos fejet csinálni neki,ezzel elrontva gyönyörű fejformáját.Persze,a te ízlésed,én csak leírtam a véleményem.
2013. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze az az oroszlán kivitel nekem sem jön be, csak az enyém keverék és valamivel rövidebb a szőre, azért szeretném picit felpuffozni neki, hogy még colliesabb legyen:)

2013. jún. 24. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
IV San Bernard Mineral H nevű sampont ajánlom, de nem kell lépten nyomon fürdetni,, elég 2-3 havonta, nem ettől lesz szép a szőre. Lehet neki adni lazacolajat, de ha megfelelően van táplálva, akkor szép fényesnek és öntisztulónak kell lennie a szőrének. Viszont mivel keverék így valószínű nem lesz soha olyan szőre, mint egy fajtatisztának.
2013. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!