Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a 2 és fél...

Hogy tanítsam meg a 2 és fél éves, tegnap érkezett nagytestű kutyámat a szobatisztaságra? (lakásban lakom)

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 13:57
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kedves 6-os.


A módszered nagyon jó, nagyon hasznos, én is ezt alkalmaztam, de azóta reggel már csak fél tucat kaki vár, vagy már annyi sem, ugyanis elkezdte a kutyám saját maga után megenni az ürülékét, feltételezem azért, mert felhívtam a figyelmét, hogy "mi az ott, mit csináltál"

Egyébként az alapötlet jó, és tetszik, de akkor most én kérnék tanácsot, mit csináljak vele.

panel, régi parkettás lakásban lakom, sokat napi 2 alkalommal (reggel és 1-2 körül) van lenn rövidebb ideig, majd este 8-10 közt 1 vagy akár 1.5 órát, ez szerintem elégnek kéne hogy legyen, ettől függetlenül reggelre ott a kupac kaki, vagy a folt, hogy ott volt!

Valaki adjon tanácsot, gyerek van a családban, ez így nem mehet tovább.

2013. júl. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Klassz, hogy most már nem a lakásban végzi a dolgát, de ezt a nyüszítést furcsállom. Úgy értem miért kell kivárni, hogy a kutya "szóljon"? Legyen napi 3-4-5 fix időpont, amikor mentek sétálni, és ne tőle várd, hogy jelezzen, ha menni kell.
2013. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Reggelente szokott nagyon nyüszíteni, erről nem szokott le, de alapvetően minden rendben van vele. Teljesen szobatiszta lett, nagyon okos kutyus :)
2013. júl. 28. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!