Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszettseg elleni oltas...

Veszettseg elleni oltas mellekhatasai?

Figyelt kérdés
Kb. 1 oraja kapta meg az oltast a kutyusom, jokedvu meg minden, de nem ette meg a vacsorajat. Lehet az oltastol?
2013. jún. 24. 19:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy gyalog mentunk a dokihoz, mert eltunt a szajkosara es eleg neveletlen szoval sokat rangattam. 2ora az ut oda vissza. Maskor ha annyit setalunk sokat van szabadon. Lehet hogy hanyingere lett a rangatastol?
2013. jún. 24. 19:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze simán lehet az oltástól, dolgozik benne a vakcina.Érhette kisebb stressz is. Én is tapasztaltam már hasonlót a kutyáimon, bármilyen oltás után. Persze az is meglehet, hogy kidöglött a "sétában".:)
2013. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor megnyugodtam:) el is vettem tole, mert ugye mondjak, hogy ne legyen a kutya elott soha kaja. Majd holnap megkapja. Meg annyi, hogy nehogy azt higyjetek, hogy igy fog maradni a kutyus...most kerult hozzam, meg lesz nevelve:)
2013. jún. 24. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!