Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik, és mennyire komolyak a...

Mik, és mennyire komolyak a veszettség elleni injekciókúra mellékhatásai emberen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Elölt vírust adnak be, nem veszélyes, csak elég fájdalmas, és ismételni kell 5-ször.
2010. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még azzal egészíteném ki a kérdésemet, hogy kutyaharapás történt, de a kutyáról nem lehet megállapítani, hogy beteg volt-e, vagy sem. Gazdátlan kutya.


Azért is kell elkezdeni a védőoltást.


Így mennyire lehet komoly a helyzet?

2010. júl. 16. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, mint minden oltásnak, de én semmit nem tapasztaltam. Sem fájdalom, sem láz, sem semmi, pedig most tavasszal kaptam meg az oltásokat.
2010. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja a kommentre: a dolgot nem szabad könnyedén venni, mert bár kötelező a kutyák veszettség elleni oltása, sajnos sokan még erre is sajnálják a pénzt. Úgyhogy tényleg nem lehet tudni, hogy fertőzött-e volt a kutya vagy sem. Úgy emlékszem, csak az első 2 oltást kaptam meg 1 héten belül, utána már hosszabbodik az idő köztük. A tetanuszt is megkaptad ugye? Az is nagyon fontos, ne maradjon el!
2010. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Veszettség ellen oltva vagyok. Semmi súlyos mellékhatást nem tapasztaltam.
2010. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!