Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én kutyámnak már jön a...

Az én kutyámnak már jön a teje, mikorra várható az ellés?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 09:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mikor lett fedeztetve? És mit mondott az állatorvos az elléssel kapcsolatban?
2013. jún. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ez nem mérvadó, lehet, hogy 1-2 héttel előtte már megjön a teje a kutyának, de az is lehet, hogy pár nap.
2013. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mikor volt a fedeztetés?

Egyáltalán tudod meddig tart a vemhesség?...

2013. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
mikor volt a fedeztetés? hány napja?
2013. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
a fedeztetés kb 2 hónapja volt .
2013. jún. 25. 11:03
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
A kutya vemhessége általában 63 nap.Akkor gondolkodj és számolj,viszont ha jól érzékelem egyáltalán nem vagy ilyenekre felkészülve,így az esélyét kizárnám,hogy felelős tenyésztő vagy,tehát minek neked egy alom kiskutya?
2013. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
véletlenül történt a párzás és igen nem vagyok jártas a témában ,csak szeretném tudni hogy mik az első jelek.és a a párzás dátumát sem tudom,de szeretnék ott lenni és segíteni az ellésnél.
2013. jún. 25. 11:35
 8/23 A kérdező kommentje:
a negatív megjegyzésekre nincs szükségem.köszönöm.
2013. jún. 25. 11:41
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

És miért nincs szükséged negatív megjegyzésre? Mert már rájöttél h mennyire felelőtlen voltál? Én még most vinném el ivartalaníttatni a kutyámat ha ilyen történne...de ilyen nem történhet meg velem... mert én tudom mi az h felelősség.


Remélem van kb 100ezred az alom felnevelésére - már ha normálisan akarod csinálni....

2013. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

Akkor az egyetlen hasznos tanács pedig,hogy ivartalaníttasd,mert még nem késő.Az ellésig lehetséges a dolog.

Amennyiben megszületnek baromi sok energiádba és pénzedbe fog kerülni.

Minimum 2 hét szabit vegyél ki,mert mellettük kell lenned.Csinálj elletőládát és szerezz be infra lámpát.

Az anyakutyát már 3x ultrahangos vizsgálatra kellett volna vinned.


Azt legalább tudnod kéne,hogy milyen fajtájú,vagy legalább mekkora volt a kan,aki befedezte.Ha nagyon kicsi a szukád,vagy a kan jóval nagyobb volt nála,esély van rá,hogy egyedül nem tudja megszülni a kölyköket,és császározni kell.De minimum állatorvos kell készenlétben.


Valamint,ha megszületnek a kölykök neked kell féreghajtanod őket,az összeset (átlagban 6 kölyökkel számolva),majd beoltatni is neked kell 8 hetes korukig.És a kajájukat állni is neked kell addig,és az anyakutyának is.Az anyakutyának többet kell ennie kapnia,illetve kifejezetten vemhes/szoptatós tápot kellene neki venned.

A kölyköknek először starter,puppy tápokat,és nagyon jó minőségűt kell adnod.Ja,és chippeltetve kell új gazdát keresned nekik.


Ezek alsó hangon 100.000 Ft fölé rúgnak összesen,még az ivartalanítás a kutya méretétől függően max 25 ezer Ft.


És mit csinálsz,ha nem lesz minden kicsinek gazdája?

2013. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!