Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor várható az ellés?

Mikor várható az ellés?

Figyelt kérdés
Sok évi munkám gyümölcse úgy néz ki hogy ma beérik.:) 10 éve tanulmányozom az imádott fajtámat és végre ma megszületnek remélhetőleg a kiskutyák. 63.napon vagyunk az első pároztatástól számítva. Teje szépen jön és váladékozik is rendesen. És most látom hogy a helyét is kapargatja elég intenzíven olyan háromnegyed óránként. De nem nyüszít. Szerintetek ma megellik? Mennyi idő lehet még lezajlik? Elnézést ha bugyuta kérdéseim vannak de akitől vettem a kutyust külföldön van és nem tudom elérni, hogy segítsen nekem. Felvilágosított ő de így gyakorlatba már nem is olyan egyszerű. Előre is köszönöm a normális válaszokat.
2012. márc. 18. 16:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

mennyi a hője? eszik?

összességében elfolyik a magzatvíz és 2 órára rá jönnie kell az első kölyöknek..ha nem akkor irány az orvos..

2012. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Érdemben sajnos nem tudok segíteni, de biztos, ami biztos, a helyedben ràcsörögnék a dokitokra, hogy álljon készenlétben, ha netán gond lenne.
2012. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A hője csökkent a tegnapihoz képest. Enni igen eszik. De csak néha kijön egy két szem kutyatápért.
2012. márc. 18. 17:00
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha most csinálja a helyét akkor holnapra meglesznek a kölykök vagy még ma.:)
2012. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

elviekben már ellés előtt nem esznek vagy ha esznek is akkor kihányják de vannak kivételek. A hőjét lehet szépen méregetni, nyüszíteni az enyémek soha nem szoktak csak felfekszenek mellém a kanapéra és a hátam mögé vagy az ölembe teszik a fejüket. :)

A magzatvizet nagyon figyeld és a hasfalon érezhetőek lesznek az összehúzódások.

Szerintem ma esete ne menj el aludni :D

2012. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát,éjszaka valószínű elkezdi!Ha valami van,akkor benézek még,ha tudok segítek:)Egy tenyésztő

Milyen fajta?

2012. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csivava (standardnak megfelelő nem ez az agyon szaporított mini kutya) Szép egészséges 2,5 kg-os csajszi. Amikor csinálja a helyét lehetnek már fájásai?
2012. márc. 18. 17:08
 8/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Megyek és előkészítem a terepet. Ha meglesznek írok, hogy mennyien lettünk:) Köszönöm szépen.
2012. márc. 18. 17:14
 10/20 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked és a kutyusnak!
2012. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!