Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az a daganat?

Mi lehet az a daganat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Előre leszögezem, hogy kicsit fura a kérdés, de nem kell semmi perverzióra gondolni, egészségügyi jellegű a kérdésem!

Szóval,van egy 13 éves kan német juhász kutyám, és ma, amikor hanyatt vágta nekem magát, hogy simogassam a pociját, feltűnt, hogy a nemi szervén, a heréitől egy 4-5 cm-re van egy daganat. Megtapogattam, hogy mégis mi az, és nagyon kemény...:S Hallottam már róla, hogy a kan kutyák nemi szervén van egy bunkó, vagy micsoda, először arra gondoltam, hogy lehet, hogy az, de elgondolkodtam, hogy az elmúlt 13 év alatt nem most feküdt nekem hanyatt először, meg nem most először simogattam a pociját, de még sose tűnt fel, hogy neki lenne ott valami.

Szerintetek lehet, hogy egy daganat?

Csak nem voltam ennyire bamba ennyi év alatt, bár, igazából annyira nem figyeltem ott neki, de kitudja.

Rajta van magán a nemi szervén, és annak is a közepe táján, és eléggé nagy.


Kérlek mondjatok valami hasznosat, mert most nagyon elkezdtem aggódni, hogy daganata van!


És még egyszer leírom a vicces kedvűeknek, vagy a lassabb felfogásúaknak, hogy nincs semmilyen szexuális aberráltságom, nem vagyok zoofil, hogy a kutyámra izguljak, de az egészsége érdekében bárhol megtapogatom, ha kell.

A válaszokat előre is köszönöm.


2013. jún. 25. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez a válasz engem is érdekel! Az én kan 2 éves labradoromnak is ugyan (pont) ez van. Már 1 éves kora óta ott van neki de semmi baja. Van hogy elmúlik, kisebbedik, visszajön ez a csomószerű de sosem mutatott betegségre utaló jeleket.

Egyébként másik kutyámnak aki már 7 éves 8 hónapos kora óta ott van neki az a csomószerű.

2013. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden ivarérett kannak ott van az a "daganat" :))
2013. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem valami elváltozás?

Csak mert tényleg nem tűnt fel az évek alatt ez a dolog, és úgy megijedtem. :((

De, ha ez normális dolog a kan kutyáknál, akkor most elkönyveltem magamban, hogy bamba vagyok:)

2013. jún. 25. 21:03
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


6-os pont :))

2013. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, de nem igazán helyt álló az én esetemben.


"a dülmirigy vagy prosztata, ez a viszonylag nagy (mogyorónyi), tömött tapintatú sárgás színű mirigy, a húgycső kezdeti részét teljesen körülfogja."


Szerintem ez a kutyában úgy helyezkedik el, hogy nem hiszem, hogy szemmel láthatóan a hímvesszőn lenne, és az én kutyám esetében lényegesen nagyobb, mint egy mogyoró, inkább golf labda nagyságú.

Bár, lehet, hogy én értelmeztem félre az olvasottakat, ha így van, sorry, de egész héten vizsgázom, ki hagy az agyam.

2013. jún. 25. 23:06
 6/11 anonim ***** válasza:
lejjebb olvass...makk :)) még le is van rajzolva.
2013. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ez nekem is segített! :D
2013. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem olvastam lejjebbXD Most akkor megteszem. Köszi:)
2013. jún. 26. 09:31
 9/11 A kérdező kommentje:
ajj... az ábrát se vettem észre...:/ mondtam, hogy szét vagyok esve..:D
2013. jún. 26. 09:32
 10/11 A kérdező kommentje:

Oké, így most már tiszta a dolog. Ugyan ott van neki is az a "daganat"...Istenem, mennyire totál K.O. vagyok...

Amúgy reggel megint megnéztem neki, és már nem is volt ott...vagyis ott volt, de ránézésre sokkal kisebb volt, mint tegnap...

Köszönöm a választ:P És bocsi a lassú felfogásért:S

2013. jún. 26. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!