Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az hogy lehet hogy a kiskutyám...

Az hogy lehet hogy a kiskutyám meghalt "állítólag" most egy hónap múlva látok az ebtelepen egy színben testben korban tökéletesen megegyező lesoványodott kutyát?

Figyelt kérdés
Egy kerülettel arrébb van ahol alkunk, korban nagyjából megegyezik, színei mintája ugyan az testfelépítései is, a tekintete is, minden! Hát amikor megláttam azt hittem dobok egy hátast! Még mindig kiráz a hideg tőle. :S Majdnem sírok. Mikor jobban szemügyre veszem, látom hogy hol más egy kicsit, de akkor is mintha ő lenne... ha nem is ő, lehet hogy a tesója. Amúgy is szeretnék hazahozni egy kutyát, nagyon rossz döntés lenne pont őt elhozni, amelyik annyira hasonlít az egy hónapja meghalt kutyámra?
2013. jún. 25. 21:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mi történt az előző kutyáddal?
2013. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
tudod, csak azért mondom, mert a kérdező hetente kiír valami fura kérdést a kutyája halálával kapcsolatban, szóval ismerem már a sztorit.
2013. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk eltűnt sajnos...a menhelyen egy pontosan ugyan olyan kutyát szúrt ki nagyapám, csak kicsit más a színe és ellenkező nemű. Ez a kutya szerintem ránk várt, mikor megérkeztünk már a kennelje elején ült, aztán megnèztük, továbbmentünk és mikor visszamentünk ugyan úgy ült és várt ránk. Több se kellett nekünk, két napra rá elhoztuk és már több mint egy éve a családunk tagja.

Szerintem egyáltalán nem rossz ötlet, csak nem szabad elfelejteni hogy az nem az a kutya.

Egyébként engem is érdekelne, mi az hogy állítólag meghalt?

2013. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!