Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves vagyok, Svájcban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, Svájcban élek, már 10 hónapja. Van egy svájci párom, aki Állítólag nagyon szeret, én biztosan szeretem! Kb.3 hónap együttlét után megkérte a kezem, amikor itthon voltunk nyaraláson. Szerintetek lehet ebből tartós házasság?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy félek, hogy csak ámít, és érdekből kaptam a gyűrűt! Szerintetek csak a pénzemért szeret? Vagy tényleg érez is irántam? Kérlek, írjatok véleményt, tanácsot, de a baromságoktól kíméljetek! Köszönöm!
2012. jan. 24. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Írjatok házassági szerződést. Ha aláírja, akkor tuti nem érdekből kért meg.
2012. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ő dolgozik? Neki van pénze?


Tedd próbára! Mondd neki, hogy haza akarsz költözni Mo-ra, és tartson veled. :) Itt aztán tuti nem a pénzedért szeretne! :)

2012. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi kétséged van,akkor NEM VAGY szerelmes :D
2012. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a baj a nyelvvel van igazán, az eltérő kultúrákról nem is beszélve! azt hallottam, hogy ez váláshoz vezethet, beszéltem párommal, de ő ezt tagadja!
2012. jan. 24. 17:42
 5/9 A kérdező kommentje:
szeretem, de már annyit csalódtam, hogy sok időbe telik minden!!
2012. jan. 24. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd egy dolgot jegyezz meg: Ha szeretsz valakit, ha valakibe szerelmes vagy (és ez kölcsönös) lehetnek apró vitáitok, de semmi komoly. Ha képesek vagytok komolyan vitatkozni, aztán elválni az mindegy mire van kenve, legyen az vallás, kultúra, benzinár, politikai berendezkedés, család....ha szétmentek akkor nem kölcsönös a szerelem vagy nincs. Amúgy meg ha szereted akkor semmi sem lehetetlen! Nekem a barátnőm 250km-re él tőlem, egy másik országban! Mégis megoldjuk és boldogok vagyunk, és leszünk is örökké! Nehogy már ebből bajt csinálj;)
2012. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gazdagabb vagy mint a svájci párod? vagy csak én értettem félre?
2012. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kb egálban vagyunk!
2012. jan. 25. 03:39
 9/9 anonim ***** válasza:
ha kb egál akkor hogy szeretne a pénzedért ? meg amúgy is? ő aki itt született alapból jobb előnyösebb helyzetben van.. és gazdagabb nálad.. valószínű. ne haragudj,de ez a kérdés elég furcsa.. most neked a pénz fontos vagy a kapcsolatod és a szerelem? ha ilyen fontos neked h "nehogy a pénzedért szeressen" teszteld le vhogyan mindeképpen !!!!!!
2014. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!