Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ínátok légyszi kutyás helyeket...

Ínátok légyszi kutyás helyeket, Budapesten? (V kerület)

Figyelt kérdés

Szeretném a kiskutyámat (3hónapos) elvinni egy olyan helyre, ami védett az autók zajától. Ahol sok más nyugodt kutyát láthat játszani , sétálni. Ahol nyugodtan szemlélődhet, fedezhet fel érdekes dolgokat anélkül, hogy egy autó elrobogna mellettünk, kizökkentve őt.

Budapest V. kerületben lakom. Nincs kocsim, így max taxival tudom vinni őt, nem túlságosan messzire.

Segítsetek légyszi, adjatok tippeket! :)



2013. jún. 25. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd kutyaoviba, a Népszigetre. Bár nem tudom, az árvíz miatt most működik-e? [link]
2013. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hm, jó kérdés, nem jártam arra mostanában.

Néztem azt a kutyaiskolát, de egy hónapon belül még nem lesz aktuális számunkra.

Olyan hely lenne jó, ahová békésen el lehet vonulni a kiskutyával, ahol teret kap, hogy "felfedezze a világot", zavartalanul. Igazából bármilyen nyugis, zöld zug, vagy eldugottabb hely megtenné. :D

Persze utána járok személyesen is a dolognak.

2013. jún. 26. 00:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Kutyapark :)

kutyapark.com

2013. jún. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zsuzsabazsa ***** válasza:

Szerintem menj át Budára a Tabánba ott vannak nagyon jó sétáló területek és sok kutyával is fogtok találkozni.

Én is laktam az V. kerületben és én mindig átvittem a kutyáimat.

2013. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :D Amint kiírtam a kérdést, beugrott, hogy itt van szemben a Gellért-hegy. :O Nem rég óta lakom itt, így nem derítettem még fel a környéket különösebben. De szerintem arrafelé kezdjük majd a kalandozást.
2013. jún. 26. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Gellérthegyen sok a turista és főleg esténként a hajléktalan. A Tabán jobb hely.
2013. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!