Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz vagy Beagle legyen inkább?

Mopsz vagy Beagle legyen inkább?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk egy benti kutyust de az a gond már van így is 2 macskánk és 2 nyulunk melyik az a kutya ami jobban kijön más állatokkal? Csak megbízható tenyésztőtől szeretnék vásárolni, a házunk nagy két szintes,nagy kertünk van, mind két kutyát ismerem már csak azt nem, hogy jönnek ki más állatokkal, valakinek tapasztalatok? A sétálással sincs gond és egyedül sem maradna, mert én itthonról irányítom nagyjából a cégem.

2013. jún. 26. 03:19
1 2
 11/17 anonim válasza:
Beagle kutya nyúlvadász...nem hinném ,hogy jó ötlet.Ennek ellenére imádnivaló,nekem is van egy.Valóban sok nevelésre szorul. De a nyulak miatt nem ajänlom!
2013. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10es te láttál már beaglet. Max kölyök korban lóg bele fülük a kajába.
2013. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nyúlvadász a beagle még simán lehet együtt tartani őket, ha kölyökkortól össze vannak szoktatva, nem egy ismerősömnek van beagle mellett nyula is.
2013. jún. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Csütörtökön voltunk a tenyésztőnél, kiválasztottuk tri color szuka apró kicsi kutyus július 21.-én lesznek 7 hetesek onnantól lehet elhozni őket. A kutyus egyébként a lakásban fog lakni nálunk, de ma lett készen a falon keresztül a kutya kijárat ami egy kertbe vezet hatalmas terület elkerítve a kertből ahonnan a kutyus nem tud kimenni, így szökés biztos is, direkt neki és a cicáknak csináltattuk. A macskáknak már tetszik. :)Nem tudom ti hogy vagytok vagy voltatok a dologgal, de már nagyon nagyon várom a július 21-et imádom azt a kiskutyust. Egyébként Candy lesz a neve. :)
2013. jún. 29. 02:45
 15/17 anonim válasza:
Sok boldogságot a kis vakarcshoz:)))Imádnivalók!:)
2013. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
keressetek egy rendes tenyészetet, mert nem annál voltatok. 8 hetes kor elött tilos elhozni kölyköt, már egy éve lassan törvény is tiltja.
2013. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
sztem beaglt akkor semmiképp se mert van benne elég sok vadászösztön !! és kiszámíthatatlanok !!
2013. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!