Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya legyen? Yorki,...

Milyen kutya legyen? Yorki, Beagle, Golden?

Figyelt kérdés
Milyen kutyát ajánlotok? 2tőt választhatok melyik kettő legyen?? :D
2011. júl. 19. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ebből a 3 fajtából kell választani??


mert akkor én a goldent választanám..

2011. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Xixis válasza:

olyan cukik :)

sztem Yorki és Beagle (=

2011. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Golden,Beagle.

DE: a Beagle-t más kiskorában szocializálni kell!!!Jó,nem mondom hogy a többi kutyát nem,de a beaglet muszáj!Ugyanis ha nincs meg kiskorában a szocializáció,pokollá teszi az életed!!

-Egy beagle gazdi-

2011. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Golden, a másik kettő szerintem túlbuzgómócsing
2011. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Huu hát mind a 3 más-más 'kategóriájú' kutyus mérete szerint. Sztem beagle és golden akkor. Mert lehet a yorki nem nagyon jönne ki nagyobb kutyusokkal.
2011. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Beagle Golden! Szerintem ez egyértelmű. De a Beagle szocializálását tényleg MUSZÁJ elvégezni különben szó szerint Lucifer kutya válik belőle! A Yorki......hát.................inkább nem nyilatkozom.
2011. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Először elég lesz egy is... Amúgy mind három teljesen más világ, a yorkshire terrier aranyos meg minden, csak nem túl kutya, ráadásul sokkal nehezebb megnevelni is mint a másik két fajtát. A beagle már komolyabb napi rendszerességű sétákat és foglalkozást igényel mint a yorkshire, de e nélkül nem érne semmit. A golden retriever bár a legnagyobb közülük, valójában viszont elég könnyen kezelhető kutya, ha meg tudod vele értetni hogy ki a falkavezér akkor talán ez lehet a legjobb választás ezek közül, bár mivel elég furcsa triót vázoltál fel nekünk leírhatnád hogy mégis mik az igényeid a kutyával szemben illetve hogy milyen tartási körülményeket tudsz biztosítani számára, lehet tudnánk ajánlani olyan fajtát amellyel valamivel könyebben boldogulnál.
2011. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezek a kutyák nagyon szépek és köztudottan okosak. De ha igazi hűséges társat akarsz magad mellé egy kutya formájában, akkor én az utcai vegyesre szavazok.

Volt már egy pár kutyám és egyértelműen a keverék kutyáim voltak a legmegbízhatóbb és leghűségesebb kutyáim. Persze megfelelő nevelés mellett.

2011. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

bármelyiket is választod,csakis megbízható tenyésztőtől.túl vannak sajnos szaporítva...

amúgy szerintem is beagle és golden

2011. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
mik ezeka divat kutyák?mindenki ezekre veri magát...beagle?jaj mert az olyan aranyos?!talán utána kéne olvasni..nem 1beagle kötött ki a menhelyeken mert rohadt önfejű,makacs,szökős kutya de hát nem néztek utána mert milyen cuki aztán jött a meglepi,és a menhely...yorkie-másik divat kutya minden öröklött bajuk van már..goldenek is nemsokára erre a sorsra jutnak.tele a menhely kisanyám szebbnél szebb keverék kutyusokkal,akik ugyanolyan kutyák-vagy talán még jobbak,mint a fajtiszták-az ég világon semmi egészségügyi gondjuk sincsen nagyrészt.inkább onnan válassz.a legszebb kutya amit életemben láttam az egy husky-skót juhász keverék volt
2011. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!