Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendőrkutya Hölgygazdihoz?

Rendőrkutya Hölgygazdihoz?

Figyelt kérdés

Főnököm(50-es egyedülálló hölgy+ néha lánya, annak férje+ 2 kisunoka) kutyája elveszett, ezért szeretne másikat. Egy kutyakiképző(rendőrségnek képez kutyákat) felajánlott neki egy 3 éves NJ-t, amit valamiért nem vett be a rendőrség.

Szerinte ez az egyetlen fajta, ami nem egygazdás, ezért nem lesz gond vele. Elhozza, "beélesíti", és kész...

Csak szerintem meredek ez? Egy életerős(és veszélyes) kutya hogy lenne meg egy nem domináns hölgygazdival??


2013. jún. 26. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy nő vagy férfi az illető?

Egyébként szerintem hagyd rá, ez az ő dolga.

2013. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a sok most a kutyáról annyit, hogy épp most vesznek megint kutyákat 10-14 hónapos mali nj vagy a kettő keveréke. Az előző vásárlás is ez a korosztály volt de ha jól tudom az odavitt 20 kutyából talán 3 felelt meg a követelményeknek.
2013. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szóval egy valamiben nem teljesen megfelelő képességű kutyát 150-ért akar elsütni? Nem semmi.A yardon kap ennyit érte. Persze, ha jó a kutya vézene.

A főnöködnek azt ajánlom, a fajtamentőknél nézzen szét a honlapon. Nagyon sok gyönyörű nj van náluk , aki gazdára vár.

2013. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!