Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász tulajdonosok ti,...

Német juhász tulajdonosok ti, hogy jöttök ki a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
mert én még egy ilyen szeleburdi ,önfejű, makacs, durcás kutya fajtát nem láttam . én rettentő nehezen birok vele, egyik nap leszidtam a kutyát elvonult és rendesen látszott rajta ,hogy bedurcázott. hihetetlen egy fajta , volt más sok kutyám , de én ilyent .... mindent úgy csinálok ahogy a nagy könyvben megvan írva ( persze a kutyának nem használati utasítás ) de logikussan határozottan következetesen nevelem és az életmódjára is figyelek. de nehéz... ja még annyi hogy szép ,fajtatiszta tks kutya ...
2013. jún. 26. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
nekem van két juhászom, aki őrzi a nyájam, de nem németek, hanem románok, a kutyámmal meg úgy jövök ki, hogy én jövök elől, ő meg becsukja az ajtót.
2013. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel édesapám németjuhászokat tenyésztett, így volt néhányhoz szerencsém:-) Persze következetes nevelést igényelnek, és azt hogy dolgozhassanak nem volt különösebben nehéz velük. Nekem két németjuhászom volt évekkel később, ők sem voltak nehéz esetek pedig egyikük felnőtt volt amikor magamhoz vettem, és akkor még nem hallottam falkavezérségről és egyebekről. Vannak nálluk nehezebb esetek is elhiheted:-)
2013. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta vannak nj-im. Sosem volt gondom, hogy miként jövök ki velük. Mindig megkapták a fajtájuknak kijáró mozgást, munkát, játékot, ételt. Cserébe pedig csak az általam elvárt viselkedési szabályokat kell betartaniuk.Nálam a nevelés két szóra épül. NEM és JÓ.
2013. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
Kitűnően!
2013. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!