Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő pomerániai...

Szerintetek ő pomerániai törpe spicc?

Figyelt kérdés

Ehhez a képhez azt írták, hogy pomerániai amit én kétlek.. max keverék de nem tudom pontosan. Arra lennék kíváncsi, hogy mekkorára fog nőni szemmel láthatólag? mert nagyon aranyosak és nem szeretnék nagy kutyát.(Ha fajtatiszta lenne akkor szerintem drágább lenne mint amennyi..)

[link]



2013. jún. 27. 16:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és még annyi, hogy április elején születtek.
2013. jún. 27. 16:25
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Haha, hát ezek a pomerániaitól elég messze vannak, én nem fizetnék egy fillért sem keverék kutyáért, mikor dugig van velük a menhely.
2013. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ezek tuti nem pomcsik :DD
2013. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Krande ***** válasza:
A középső meg a kép jobb szélén levő nekem pominak tűnik, de az biztos hogy legalább egy szomszéd kan még "besegített".
2013. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Ezek a kiskutyák valószínű a megszólalásig hasonlítani fognak felnőve,egy pomerániai törpespiccre.Még ha törzskönyv híján,csak fajta jellegű keverékek is.
2013. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
elég nagyokat néztem, amikor az volt odaírva, hogy fajtatiszta pomerániai törpe spicc..És épp most találtam egy menhelyt ahol spiccek vannak:) valószínű onnan fogjuk hozni a kiskutyát.
2013. jún. 27. 17:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Közük nincs a pomihoz
2013. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. De nem értem miért kell átverni az embereket :/
2013. jún. 27. 18:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezek nem azok... am meg azért mert pénzhez akarnak jutni. Senki nem fizetne keverék kutyáért mikor ott a menhely.
2013. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert pénz van benne. Sok ember elhiszi amit leírva lát, mert lusta utána olvasni a kiszemelt kutyának. És ha még olcsó is akkor úgy érzik, nyert ügyük van.. Még jó hogy te láttál is, nem csak néztél :)
2013. jún. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!