Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő pomerániai...

Szerintetek ő pomerániai törpe spicc?

Figyelt kérdés

Ehhez a képhez azt írták, hogy pomerániai amit én kétlek.. max keverék de nem tudom pontosan. Arra lennék kíváncsi, hogy mekkorára fog nőni szemmel láthatólag? mert nagyon aranyosak és nem szeretnék nagy kutyát.(Ha fajtatiszta lenne akkor szerintem drágább lenne mint amennyi..)

[link]



2013. jún. 27. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Helyes kis keverékek.Hasonlóakat találsz menhelyen és fajtamentőknél,s mindenki jól jár,hiszen életet is mentesz és nem egy utolsó szaporítót támogatsz.Csak mellékesen teszem hozzá,pomerániai tenyésztő igen kevés van az országban és egyike a legdrágább fajtáknak,egy valódi pomi esetében bőven 1000€ felett mozog az áruk.
2013. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos könnyen át tudják verni az embereket. Szerintem is inkább menhelyről hozom a kutyust, mert megérdemel egy gazdit aki szereti.
2013. jún. 27. 22:45
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Na ez meg a másik... egy ilyen ritka fajtának mint a pomerániai, biztos hogy nem 20.000 ft értéke van. Már az áránál láttam hogy valami nem stimm
2013. jún. 27. 22:46
 14/15 anonim ***** válasza:
szegény kis keverékek, remélem azért életben maradnak és jó helyük lesz.
2013. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerintem jó helyük lesz mert szépek is és sokan el fogják hinni hogy pomerániai.
2013. jún. 28. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!