Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki találkozott már bőrgomb...

Valaki találkozott már bőrgombásodással, vagy ekcémával, vagy hasonló bőrbetegségekkel kutyán?

Figyelt kérdés
Tegnap este észre vettem, hogy hólyagok vannak a kutyám ágyéki részénél, a két combja belső részénél, ahol nincs túl sok szőr. Viszont éjjelre elmúltak ezek a hólygok (mint egy csalánkiütés, olyan volt), ma du mikor haza értem viszont sebes foltok lettek a helyén. Piros is, és száraz is. Mi lehet ez? Sajnos ma már nem tudtam elvinni a dokinkhoz mert délelőttös volt, holnap reggel viszont viszem is, hogy nézze meg, csak addig valakinek ötlet hogy mi lehet ez, esetleg házilag érdemes valamivel kezelni? lefújtam betadinos lötyival, meg hintőporral is, remélem nem tettem rosszat ezzel. köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 27. 19:06
 1/2 A kérdező kommentje:

itt van két kép is róla :


[link]


[link]

2013. jún. 27. 19:14
 2/2 anonim ***** válasza:

a második képnek ez a jó linkje:

[link]

2013. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!