Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya 2 hónap alatt ugye...

Egy kutya 2 hónap alatt ugye nem tudja elfelejteni a gazdáját?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek ki dolgozni Horvátországba 2 hónapra,sajnos nem tudom kivinni magammal,mert kint nem lesz rá időm,a másik,ahol megszállok ott lesz 3 kutya és nem szeretném oda vinni,mellesleg kellenének neki oltások(vesszetség meg kombó van neki),meg útlevél stb..jövőhétre nem készülne el..

meg jobb lesz neki itthon,húgom és szüleim fognak vele foglalkozni,sétálni meg minden..őket is imádja,de én vagyok a mindene :(


2013. jún. 28. 13:19
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
1 hétnél többet nem voltam távol a kutyámtól..nagyon fog hiányozni :'(
2013. jún. 28. 13:20
 2/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fog elfelejteni. Nagyon fog majd örülni, ha újra hazamész.:)
2013. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy felejt el! Biztos hiányozni fogsz neki, de majd meglátod, hogy fog örülni, mikor újra lát.
2013. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

az biztos :D


de úgy fáj érte a szívem,öreg már és tényleg neki én vagyok a mindene :(


majd átvészeljük vhogy,szerintem engem jobban megvisel majd a távollét mint őt :D

2013. jún. 28. 13:36
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
A kutyákat a távollét nem igen viseli meg, ha normálisan bánnak vele a távollét alatt. Egy normális kutya gyorsan túl lép a gazda váltáson is akár. Ez élete érdekében teszi ezt nem azért mert gonosz. Amúgy el nem felejt, de nem te fogsz járni a fejében két hónapon keresztül :)
2013. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

én ilyenkor attól félek hogy meghal bánatában :cc

ha nem bújok oda hozzá napi 100x akkor nagyon szomorú szokott lenni :C

2013. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Ja, ezt olyan kutyáknak mondd akik éveken keresztül a gazdájuk sírjához járnak vagy ehhez hasonlók. Az én kutyám ki sem jött a házából amíg nem voltam itthon. Szerencsére vannak még nem normális kutyák akiknek nem tök mindegy kivel élnek.
2013. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

tudom,hogy nem én fogok a fejében járni,mert a kutyák nem így gondolkodnak..csak ez a két hónap elég hosszú..


10 éven keresztül 1 hétnél többet nem töltöttem el nélküle :D

2013. jún. 28. 16:12
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, Dieselt miért pontoztátok le, teljesen igaz, amit írt. Az meg hogy egy kutyának szeparációs szorongása van, és majd meghal aggodalmában, hogy hol lehet az a szerencsétlen lúzer, aki mellesleg a gazdája, nem jelenti hogy annyira kötődne. Az a kutya sem kötődik egészségesen, akit a bolt elé kikötnek a Keletihez, és a Blahánál is hallani lehet az ugatását meg a nyüszítését. Egy egészséges kutya elfogadja, hogy a gazda elment 1 napra, 1 hétre, 1 hónapra vagy 1 évre, és majd jön.
2013. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

én nem pontozta le senkit..


amúgy nincs szeparációs szorongása az biztos,mert jól van nevelve,csak imádja a trükk tanítást és 2 naponta 1 órát szoktam vele trükközni és most senki sem fog vele :/


magára lehet hagyni sose nyüszög vagy ugat ha elmegyek:)

2013. jún. 28. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!