Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok ami...

Milyen kutyát ajánlotok ami játékos, de házőrző is?

Figyelt kérdés
Kutyát szeretnénk venni, apám házőrzőt akar, de én azt akarom hogy játékos is legyen. (Tudom hogy a nevelésen múlik) Max 20.000 Ft legyen, sokat találtam a neten labradorból, staffordshire terrierből és berni pásztorból 2-3-mat. A labrador nagyon tetszik de az házőrzésre alkalmatlan :( Ajánlhattok kutyákat, de a 20.000 Ft-ot ne lépje túl és ha lehet fajtatiszta legyen!

2013. jún. 28. 16:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A menhelyek is tele vannak fajtatiszta kutyákkal, amiket ingyen elvihetsz oltásokkal, chippel, és ivartalanítva. Ha ilyen kevés pénzt szánsz a kutyádra, akkor megnézem mennyi jutna állatorvosi költségekre. Mert egy kutya is lehet beteg, akár egy gyerek. Vannak fajtamentő oldalak is. De ha fent vagy facebookon és bejelölsz pár menhelyes oldalt, rengeteg közül választhatsz. Kicsit nyisd ki a szemed, mielőtt kutyát vásárolsz. Aki olcsón vesz kutyát, az csak később jön rá hogy a kutyája valójában keverék. Egy fajtatiszta kutya nem 20 ezernél ér véget....
2013. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
És nem is 20ezernél kezdődik! ezt még az elözőhöz hozzátenném!
2013. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ha beteg lenne apám bármennyit kiadna érte a macskám most volt beteg és 50000 Ft-ot adott ki érte... Kösz a segítséget akkor neten nem keresek elmegyünk menhelyre.
2013. jún. 28. 20:46
 14/21 anonim ***** válasza:

"mert nem akarunk szaporítani" Nem ti, hanem akik már szaporították! Testvérek között párosodnak, stb.

Nekem pl. roti van, nagyon jól őrzi a házat, és rengeteget lehet vele játszani. De 20 ezerért tuti nem kapsz egy ilyen fajtát ami egészséges.

2013. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!!


Igen , én is úgy gondolom hogy ennyi pénzért NEM fogsz találni egy fajtatiszta , egészséges , jó vérvonalú , játékos...kutyát! Az ilyen kutyát , szinte csak tenyésztőtől szerezhetsz be!! Viszont ők nem 20-ért adják a kutyákat hanem 70-200.000-ig terjedően!! Szerintem is Számodra az lenne a legmegfelelőbb megoldás ha elmennétek egy-két menhelyre , és ott keresnéd az álomkutyádat!!!

Sok sikert a kereséshez , remélem minél hamarabb rálelsz a Te kutyádra , akivel még sok - sok évig boldogan fogtok együtt éldegélni!!

Sok sikert!!

2013. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
1. Menhely- ott is nagyon sokan vannak
2013. jún. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hetven százalékuk fajtiszta, amúgy. és ingyen van
2013. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Mindenféleképpen kölyök kéne mert van egy macskánk is :)

2013. jún. 29. 14:14
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik felnőtt kutya utálja a macskákat, úgyhogy nem kötelező kölyökkutyát vállalnotok az miatt, mert van egy cicátok.

[link]

Jó keresgélést!

2013. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Figyel kérdező ilyen fajta jelegű kutyákat menhelyeken is lehet találni vagy a fajta mentőknél és ingyen is el lehet hozni őket ,de szoktak adománynak 5-10 ezer ft adni de ez sem kötelező de illik.Még így is fél áron elhoznád a kutyust és legalább segítel egy már rossz sorsra jutott kis kutyán.De egy szimppla utcai vegyes (keverék) kis kutyát is lehet szeretni.
2013. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!