Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megcsinálni a...

Hogy tudom megcsinálni a kutyaházat?

Figyelt kérdés
van 2 kis termetű kutyám kint a kertben és az a ház.. eléggé ramaty állapotú. hogy tudom megcsinálni hogy ne fázzanak szegénykéim?:S
2009. okt. 14. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel egyet készen? Hőszigetelt, dupla házakat is lehet kapni.
2009. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A Legjobb ha bent (vagy zárt,meleg helyen tartod őket)de ha ez nem lehetséges akkor a legjobb fából építeni és szigetelni.SZalma,forgács és pokróc a legjobb a felsejébe.a külsejét is szigetelni kell!!!
2009. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok : de a legjobb ha veszel egyet
2009. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz fűthető kennelt, szerintem egyszerűbb, mint ha te állsz neki bütykölni.
2009. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én innen vettem, szigetelt, nyitható, takarítható, olyan méretben kapod amilyenben akarod.
2009. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

*bocs a link:

[link]

2009. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Válasz csak az a baj ezzel a vétellel, hogy 14 évesen nem tudok ekkora vételt fizetni és inkább barkácsolok :) azt amúgy is jobban szeretek :)
2009. okt. 14. 21:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd csak:


[link]


[link]


[link]


[link]


Én is most fogok építeni egy kétszemélyes, hőszigetelt kutyaházat óriás testű kutyáknak. Majdnem 3 négyzetméter alapterület és az anyagköltség kijön 50.000 forintból. OSB, lambéria, hungarocell, festék, stb. Ennyiért egyszemélyeset sem kapok, nemhogy ekkorát.

2009. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi fából építettünk egy egyszerű házat,vettünk hungarocelt(igazából álmennyezet,akciós a T-ban)azzal belülről körbeszigeteltük egy kis pill. ragasztó segítségével.A padlóra az én egyik régi nagykabátom került.A tetőt még befedtük régi linóleummal bizti ne ázzon be.A kutyus nagyon szereti,de a macska is,ugyhogy tuti jó idő van bent.
2009. okt. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek: Ember rengeteget segítettél nekem!

Ezer éve keresem, de én hülye fejemmel csak magyarul irtam a gugliba.. Kössz még egyszer. Az első link a tuti...

2009. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!