Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon elrontottam a staffi...

Nagyon elrontottam a staffi kutyamat? Vagy meg helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

1honapos se volt amikor megkaptam hat en elis kenyesztettem de meg hogy :( ugy bantam vele mintha a lanyom lenne,olembe altattam,eszaka ha felkelt akk vissza ringattam.....szoval nagyon durvan pedig en csak szeretni akartam es kicsit sok lett belole.Most 10 honapos de alig akar ugatni...csak akkor ugat ha a tobbi kutya is vagy meg akkor se....es persze most is itt fekszik mellettem az agyon nem birok tole elvalni.:(


Sztetek helyre tudnam hozni h jo hazorzo legyen?



2013. jún. 28. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
A staff nem házörző. És pont.
2013. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

még pici, lehet, hogy később jobba fog őrizni.

Valóban nem kéne úgy bánni vele, mintha a lányod lenne, de még időben felismerted a hibát, nem késő változtatni. Feküdj rá egy kicsit a nevelésre és a falkavezérségre, mert felnőtt korában nem lesz vicces, ha vezérnek hiszi majd magát. Ha nem bírod nem gyerekként kezelni, akkor menjetek el kutyasuliba. Ott láthatnád, hogy másoknak milyen viszonyuk van a kutyájukkal, ami jó példával járhatna elől. Ezen kívül egy kis szocializáció is ráférne a kutyusodra, hogy ne legyen majd agresszív más kutyákkal felnőttként se.

2013. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy staffi nem házőrzésre való...


Egyébként helyre lehet szinte mindent hozni, csak k.urva sok idő és meló...

2013. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Helyre lehet hozni. Ha jó idő van, maradjon a szabadban éjjelre is, ha van ólja megmarad. Tiltsd le az ágyról, ne engedd hogy kolduljon az asztalnál, tekintsd kutyának, ne embernek. Ugatni nagyon ritkán ugatnak, az enyém is örülök ha hetente 2x megszólal. nem egy vérbeli házőrző.
2013. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi a bullterrierjeinket szintén ajnározzuk egész nap.Ágyban alszanak,kényeztetve vannak,és ezt el is várják.

Ehhez képest próbáljon bejönni valaki!Keményen őrzik a házat.

Én is a kutyaiskolát ajánlom,mi is jártunk.

2013. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szia ez hülyeség hogy nem jó házörző a stafford nekem 2 is van .A szuka örjöng ha jön valaki ..és szoba kutyák voltak 1 éves korukig,.. velem aludtak az ágyba.. Kutya iskolába nem vinném ott halt meg a régebbi kutyánk (staffordunk). ..Foglalkozz vele ! engedelmesség de nem kell elhanyagolnod csak tudja ki a főnök.
2013. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6os!


Az, hogy őrjöng, ha megy valaki, még nem azt jelenti, hogy csinálna is valamit, ha bemennének....

2013. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha elmész otthonról arra hogyan reagál?

mesélj még egy kicsit a viszonyotokról!

Például mennyire engedelmes?

2013. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os, mi történt a kutyáddal a kutyaiskolában??
2013. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
örjöng alatt azt értem ugat támad .. tanítva van megy csibész karra is , vezényszóra !!! Taniva van nem hülye kutya .. ( volt még egy stafford ott ,kicsuszott a póráz a srác kezéböl neki ugrott a mienknek és leált a szive ..:( )
2013. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!