Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rettegek, hogy elveszítem!...

Rettegek, hogy elveszítem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretnék kutyát, mindenem meglenne hozzá (nem írom le részletesen, de minden amit ti megkérdeznétek meg tudom-e neki adni), viszont annyira félek attól hogy "megölöm", hogy halogatom a döntést! :(
2013. jún. 28. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ölnéd meg???
2013. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Idézem: 'mindenem meglenne hozzá'

Akkor hogyhogy valami baja lenne Nálad a kutyának?

Komolyan nem értem.

2013. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Idézőjelben "megölném", mert vállaltam, hazahoztam és itt hal meg... Tehát így értettem, nekem ez olyan érzés lenne, mintha miattam halna meg.

Nincs kifejezett okom rá, hogy ettől tartsak, mégis iszonyúan nyomaszt és félek tőle.

2013. jún. 28. 22:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyen kutyád. Igen fiatal lehetsz még, ha nem vagy képes feldolgozni az élet menetét.
2013. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó esetben akár 13-15 évig is Veled van egy kutya, és ezt el kell fogadni, senki és semmi nem él örökké.

Sajnos igen, halnak meg kutyusok.

És akkor sem a Te hibád lenne.

Mi kutyánk 3 éves volt mikor (jauárban) meghalt. Fáj persze, de vissza hozni nem tudom és ha odamegyek az orvoshoz, aki félre kezelte és pl megmondom a magamét se lenne jobb. Mert nem, rajta már nem segít. :(


Szóval próbáld meg elfogadni hogy ez az élet rendje.

2013. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy egyszer meghal, csak nem szeretném ha kölyökként halna meg. Illetve minden rokonom ilyen negatívan áll hozzá, és traktálják a fejemet.

Inkább segítsetek, hogy ne parázzak ezen. :S

Ha megérdemlem, hogy ne legyen kutyám csak még nyomorultabb a helyzet.

2013. jún. 28. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha jó helyről, egészséges kutyát veszel. Azt megfelelően orvosi ellátásban részesíted, korának megfelelően eteted, betartod az általános szabályokat, akkor igen kicsi a valószínűsége, hogy gond legyen idő előtt.

Elárulod, hány éves vagy?

2013. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akarod, hogy azt írjuk ,megérdemled, hogy ne legyen kutyád?

Kezd a dolog egy bizonyos kérdező stílusához közelíteni.

2013. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok.


Tehát anyagilag képes lennék támogatni, és a világ összes kutyapszichológia könyvét, cikkét, blogját, weboldalát elolvastam és megtanultam, szóval tudom mi fán terem ez az egész, és TUDOM hogy következetes és figyelmes lennék.

Aki egyszer az életében foglalkozott kutyával, az soha többé nem fogja elfelejteni...

Viszont a balesetektől, a "láthatatlan" betegségektől vagy szimplán csak a balszerencsétől nagyon tartok.


Most tudom sokan azt mondanák, hogy ilyen érzékeny/labilis ember ne tartson kutyát, de higgyétek el, tudom, volt benne részem, ha már velem van egy kutya teljesen egy másik, határozottabb személyiségem lép előtérbe. Amikor a kutyával foglalkozom az egy másik szerepkör, mint amit máskor képviselek.

2013. jún. 28. 22:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó akkor ne legyen gyereked, minek? egyszer ugyis meghal...
2013. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!