Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzem, hogy a párom az igazi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem, hogy a párom az igazi, még sosem voltam így, mert az első perctől érzem ezt, de mégis mélyen leg belűl meg folyton rettegek, hogy elveszítem, ez normális?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok 5 hónapja járunk.Érzem hogy a párom az igazi.Nem tudom ezt megfogalmazni, de érzem.Viszont félek is, hogy esetleg nem szeret,vagy ő nem így gondolja.Többször bevillan ez a torokszorító rettegés,hogy elveszítem és minden apróságon fennakadok(pl.ha nem öleleget vagy puszilgat annyit mint szokott),hogy ez most jel,hogy vége lesz?Persze neki ezt nem mondtam el.Volt már komoly kapcsolatom 9évig tartott, ott nem éreztem sem azt hoyg az igazi lenne,és attól sem féltem,hogy elveszítem.Segítsetek, mi van velem?Kell aggódnom?
2013. febr. 2. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van úgy hogy egy ember megérzi előre a jővőjét, egy adott személlyel kapcsolatban.
2013. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted én most azt érzem meg,hogy neki nem én vagyok az igazi és vége lesz?
2013. febr. 2. 09:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Te mondád. Minden embert ezt megérzi, csak van aki hamarabb, van aki később eszmél fel.


1-eske voltam.

2013. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem.Elkeseredtem.
2013. febr. 2. 09:41
 5/11 anonim ***** válasza:

4


Jobb most, ha tisztában vagy a dolgokkal, mint később mikor már nyakig benne vagy és tenger fájdalommal lépsz ki.

2013. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ettől ne félj mert senki se tudta eddig megjósolni a jövőjét. Az hogy félsz rettegsz ez kihathat a mindennapjaidra, és lehet amiatt hagyna el a barátnőd. Ha szerinted nem puszil ölel eleget, akkor te csináld gyakrabban. Ez az aggódás teljesen felesleges!
2013. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elején mi is így éreztünk a párommal. Nagyon gyorsan jöttünk össze. Nagyon szerelmesek voltunk egymásba és állandóan mindketten ugyanezért aggódtunk. Ráadásul 260 km-re tartózkodtunk egymástól és nem tudhattuk, hogy a másik éppen mit csinál. Hiányoztunk egymásnak, ez tény.


Annak idején leveleztünk, nem voltak mobilok. Próbáltuk magunkhoz láncolni a másikat. Igen, teljesen egyetértek azzal, ha ő nem ölelget téged, akkor te ölelgesd őt. Kövess el mindent, hogy csak rád gondoljon egész nap. Öltözz szexisebben, mosolyogj többet, sminkeld ki magad jobban, de ne csimpaszkodj rajta. Légy nagyon kedves és szeretetre méltó. Add magad nappal és este.


Szerintem ezek természetes érzések. Küzdeni kell egy kicsit minden szerelemért, aztán egy kicsit a megtartásáért. Én pl. megkértem a kezét a hónapokkal később és a házasság is csak azért húzódott el, mert felvették a főiskolára. Az eljegyzés is egyfajta biztonság, bár ezt ugye nem neked kell kezdeményezni.


Tarts ki és kívánom, hogy te is élvezd azt, amit én, hogy lassan 20 éve együtt vagyok a párommal!


43/F

2013. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A másik meg hogy szerintem próbálj meg ne ezen görcsölni. Ugyan nincs annyi tapasztalatom a párkapcsolatok terén mint neked, de egy valamit megtanultam: ha túl görcsös vagy és aggódó, akkor előbb utóbb át fogod adni ezt a bizonytalanságot a párodnak is. Mert elôbb utóbb észreveszi. Az pedig semmi jóra nem fog vezetni.

Szóval tudom hogy mondani könnyű de: Lazíts!

2013. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fúú, köszönöm a sok választ, azért most picit megnyugodtam.Tudom,hogy ez a görcsölés mindenen nem jó,de annyira szeretem.Neki mostanában eléggé összejöttek a dolgok,szóval lehet,hoyg csak ez miatt nem bújik annyira.De pl ma is küldtem neki sms-ben egy szivet, erre ő csak puszit és mosolyt küldött vissza.Én elvártam volna, hogy ő is egy szivet küldjön.Most ez miatt félek.De az is lehet,hogy csak én várok el túl sokat.Egyébként a pár női tagja vagyok.
2013. febr. 2. 11:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a kérdésért... tényleg ne, de te komolyan 30 vagy? Nem írtad el? Abból amit írsz, inkább 16-nak tűnsz. A te szerelmedet a napi ölelések száma, és az sms-ben küldött szívek határozzák meg? Amúgy neki honnan kellett volna tudnia, hogy te szívet vársz vissza az sms-ben? Felesleges volt kiírni, hogy te vagy a nő, tipikus jellemvonás, hogy gondolatolvasónak képzeled a párod.

Biztosan szeret téged, de ha ilyen gyerekes dolgokkal rátelepszel, bele fog unni. A páromnak nem kell 25 milliószor bizonygatnia, hogy szeret engem, mert tudom én azt anélkül is úgy, hogy talán évi egyszer hallom tőle a szeretlek szót, és egész nap alig látom, annyit dolgozik. A párod nem véletlenül van veled. Ezt mindig tartsd észben. Nem véletlenül választott téged. Azért döntött így, mert TE kellesz neki. Éppen ezért próbálj a korodhoz illő méltósággal viselkedni, és ne minden szaron besértődni, mert a páromat is ezzel üldözte el az exe.


L23

2013. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!