Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert félek ennyire megkérdezn...

Miert félek ennyire megkérdezni a családom az új kutyáról? Mit tegyek h ne szorongjak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 21:08
 1/8 A kérdező kommentje:

Valaki segítsen! Olyan jó lenne ha lenne egy tesóm ilyenkor, basszus....

Nem értem miért, de nagyon szorongok eléjükl állni és azt mondani, "szeretnék egy kutyát"

Pedig én fizetném és gondoznám.

2013. jún. 29. 21:16
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire nem vagy toppon önbizalom terén, nem kell még neked kutya. Egy kutyát nem csak szeretgetni kell, hanem nevelni. Ahhoz pedig szükséges a szeretet mellett a határozottság.
2013. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ÓÓ ISTENEM, ti mindig betaláltok? nem az volt a kérdés hogy való nekem kutya, mert azt el tudom dönteni magamtól is oké! És ti nem ismertek engem, szóval még megcáfolni sem tudtok!
2013. jún. 29. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Van valami alapja a félelmednek? Mármint korábban utaltak rá, h nem lehet kutyátok v ilyemi.
2013. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. odaállsz eléjük: Apa, Anya, szeretnék egy kutyát.

2. nézzetek meg közösen egy kutyás filmet, és film közben/után lazán mondd neki, hogy tök jó ötlet lenne egy kutya.

amúgy pedig az elsőnek igaza van, a kutyaneveléshez határozottság is kell, nem is kevés. ha már ilyen egyszerű helyzetben bizonytalan vagy, mi lesz, ha valami probléma adódik a kutyával, rád morog, vagy egy kutya nekitámad a tiédnek az utcán?

2013. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy nincs túl jó kapcsolatom velük, meg régebben mikor néha csakúgy mondtam (ábrándozva, akkor még komolytalanul) hogy de jó lenne ilyen meg ilyen állat, akkor mondták hogy még csak az hiányzik stb. De különben állatszeretőek, van is egy kutyánk és macskánk de ők nem az enyémek.
2013. jún. 29. 21:33
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó, bakker, akkor elmondom neked is, amit annak a válaszolónak.

Attól, hogy még ettől ettől az egyetlen dologtól szorongásom van, a kutyával határozott vagyok/lennék. Tudom, mert volt már dolgom kutyával! Vagy ti a többfunkciót nem ismeritek? Egy ember csak olyan lehet, amit egy helyzet alapján, vagy 2 mondat alapján leszűrtök belőle? Elég egyszerű élőlény lenne az emberi faj, ha ez igaz volna.

2013. jún. 29. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mar van egy kutyajuk akkor szerintem nem gond. Ne felj! Mondd el nekik hogy te szeretnel egy sajat kutyat akivel foglalkozhatsz meg ilyenek. Ha nemet mondanak akkor kesobb puhitsd oket meg segits sokat a tobbi allattal, hazimunkaban stb. Ha igent mondanak akkor szerintem tudod mi a dolgod:P
2013. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!