Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnatok olyan kutyakat...

Kutyajobbmintamacska kérdése:

Tudnatok olyan kutyakat mondani ami felelemerzetet kelt masokban? Ilyen orzo-vedore gondolok.

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 23:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
38%

amerikai staffordsire terrier!!

a kedvenc kutyám, elég félelmetes is tud lenni a megjelenése

2013. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rottweiler. A leg-leg-leg.
2013. jún. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem a rottweiler mondjuk egyáltalán nem félelmetes. de én nem félek egyik kutyától sem. legalábbis alapban...ha rám uszítanának egyet, vagy megtámadna, akkor meg akármelyiktől félnék:) már, fajtától, de harapott meg kutya, s ennek ellenére nem félek tőlük. attól az egytől félnék, amelyik megharapott, főleg, hogy sunyi volt.
2013. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

angol masztiff

[link]


bullmasztiff

[link]


rottweiler

[link]


dobermann

[link]


tibeti masztiff

[link]

2013. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy vicsorgó roti a határozott kiállásával veri a többit. A masztiffok nem annyira félelmetesek nekem legalábbis, mert én amúgy is imádom a maci termetű kutyákat. Ennyiből egy bernáthegyi, kaukázusi farkasölő, vagy újfundlandi is félelmetes lehetne, nekem inkább gyömöszölnivalók :) De lehet, én vagyok kicsit eltérő ízlésű... :)
2013. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sokak a németjuhász kutyától félnek

[link]

és a dobermantól

[link]

Rottweiler

[link]

2013. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pár éve egy nyugdíjas házban dolgoztam, egy főút melletti kis faluban. A főúton kidobtak egy kocsiból egy rotit, egy másik autó el is csaphatta, mert a munkahelyemre sérült bal hátsó lábbal tipegett be. Egy szó nélkül leült az ajtó elé. Adtunk neki enni, inni, de mivel az idősek féltek tőle, és bizonyos falubéli tisztviselők pampogtak, mert elment az iskolába és kergette a gyerekek labdáját (ujjal sem nyúlt hozzájuk!), láncra kellett kötnünk, az udvar közepén lévő pavilonhoz. Azonnal gazdikereső üzemmódra váltottunk persze. A kutyus a láncot is szó nélkül tűrte, teljes nyugalommal heverészett a pavilon mellett, csak akkor emelte fel a fejét, mikor az udvar hátsó részében lévő irodába jött valaki. Nem ugatott, nem morgott, de szemmel tartotta - azokat az embereket, akik nem a nyugdíjas házba jöttek, nem ott voltak. Valahogy tudta, hogy nem oda tartoztak. Kettő (!!!) napig volt ott velünk, a harmadik nap elvitték, egy idős néni házőrzője lett.

Egy eszméletlenül okos, bámulatos kislány volt, megszakadt szívem, hogy nem fogadhatom be (albérlet, kicsi lakás miatt), biztos vagyok benne, hogy kitűnő házőrzője és védelmezője a néninek, minden kvalitását megmutatta abban a két napban, és azt mondhatom, kifogástalan volt a lányka! Pedig, nem tudni, honnan jött, és annak ellenére, hogy a "gazdája" egy főút kellős közepén kihajította a kocsiból! Én emiatt szavazok a rottweilerre, ritka értelmes jószág, és ha a gazdi is az, akkor remek párost alkothatnak.

2013. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rottweiler. De ezeknek a kutyáknak (már az őv-knek) nem az a lényegük, hogy félelmet keltsenek. Persze az is, de fontosabb, hogy tudjanak is valamit, ha kell. Mert vannak olyan kutyák, amelyek félelmet kelthetnek, mégsem jók védésre...
2013. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dogo canario
2013. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja ez igaz utolsó ott van például az újfundlandi hatalmas testű kutya de azon kívül hogy vízi mentő,terápiás kutyának használják őrző-védő célra nem igazán alkalmas ,de a kisgyerekek játszótársa az lehet.Viszont jaj annak az idegennek aki egy gyereket bántani akar.
2013. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!