Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jelenleg olyan kennelek...

Tudtok jelenleg olyan kenneleket akik árulnak hosszú szőrű csivavát?

Figyelt kérdés
És még annyi, hogy szerintetek a hosszú szőrűt vegyem meg vagy a rövid szőrű fajtáját? Mert hosszú szőrűt sehol sem találok..:(

2013. jún. 30. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:

A "most azonnal" kutyavásárlást felejtsd el...nem vezet semmire jóra, csak oda h megveszel majd egy ki tudja ki fia ki borja kutyát valahonnan. Nem túl bölcs, megfontolt dolog, tekintve h egy kutya 10-15 évig a társad lesz... attól függőpen h hány éves vagy talán még a gyereked is fog vele találkozni. Talán megfontoltabb döntést igényelne egy ilyen horderejű dolog.


Itt keresgélhetsz:

[link]

2013. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már fél éve keresek hosszú szőrű chihuahua-t,de nem találok.

Egyértelműen nem szabad elkapkodni a kutya vásárlását, mert egy élőlényről beszélünk akiért felelősek vagyunk.

Köszi a linket, átböngésztem de nem találtam hosszú szőrű chihuahua-t.:/

2013. jún. 30. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nah ezt nehezen hiszem, mert én egyből két kennelt is láttam ahol tenyésztenek hosszúszőrűt, pedig megnéztem kb az első 5-6ot...
2013. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges hogy kihagytam. Megnézem újra, de be tudnád nekem linkelni?
2013. jún. 30. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyar kennelekben nincs szép hosszú szőrű csivava, nem is nagyon foglalkoznak Magyarországon ezzel a fajtával, nézz szét a szlovák vagy a szerb tenyészeteknél ott gyönyörűek vannak. Nekem is szlovákiából van hosszú szőrű csivim.
2013. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. [link]
2013. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg átgondolom hogy Szlovákiából hozok kutyát, mert tényleg szebbek. Esetleg tudsz ajánlani egy tenyésztőt?
2013. júl. 1. 10:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Lexus (szlovák) tenyészetből vannak kutyáim, járunk velük kiállításra is. Itt egy világ pedigree oldal ahol nagyon sok kutyájukat meg tudod nézni mert a saját oldalukat ritkán frissítik.


[link]

2013. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!