Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tacskó és a yorki játékos...

A tacskó és a yorki játékos szaladgálós kutyusok? Aktóv kutyusok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem yorkim van és játékos,szaladgálós,aktív kutya,imád futkározni a szabadban és viszonylag későn is szokott elfáradni.

A tacskót nem tudom,de így a környékünkön lévő tacskók elég hiperaktívak,őket se mondanám egy nyugodt kutyafajtának :D

2013. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy tacsi gazdát. Elég sokat voltam a tacskóival. Hát ennyit sikerült megtudnom róluk:

A tacsik elég alkalmazkodóak. Szeretik a nagy a sétákat és rohangálni is. De elég sokat lustálkodnak is. Próbálják megkeresni a kerítésen azt a helyet ahol/amit átmászhatnak, kirághatnak stb. Hát a játékosságról nem sokat tudok mondani. Nem az labdázó típus. De tanítással talán el lehet érni. Az ő tacskói ilyenek. Mondjuk nem tanította meg őket semmi trükkre vagy ilyesmire.

A yorkiról inkább nem írok semmit. Majd a yorkisok megmondják a tutit. :)

2013. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval ha van egy tacsi-yorki keverékem ő játékos lesz nagy korába és aktív mert most is játszik csak nem sokat mert 8 hetes
2013. jún. 30. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem most 9 hetes a yorkim,de le se lehet lőni, néha megpihen és indul előről,főleg most,hogy hűvösebb van. Amíg meleg volt,addig aludt szinte egész nap éjszaka meg ment a játék.


Ne aggódj,pici még ,gyorsan elfárad:) meg amúgy is minden kutya más :D

2013. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!