Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyatáp megfelelő?

Ez a kutyatáp megfelelő?

Figyelt kérdés
[link] Nem vágom, hogy a CHAPPI, mitől ilyen olcsó?!? Eddig azt hittem ez jó kutyatáp ( eddig nem volt kutyám csak azt hallottam) Most nézegetek tápokat és amkor megláttam nem hittem a szememnek.

2013. júl. 1. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jó. És ahhoz képest drága is.

Néhány középkategóriás, elég jó táp ennél sokkal olcsóbbra jön ki (napi adag jóval kevesebb), ha számolgatsz egy kicsit. Ilyen például: Brit, Bosch.

2013. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én ezt még csak olcsónak se mondanám. A beltartalmához képest meg kifejezetten drága. Csak a márkát és a csomagolást (meg a sok TV reklámot) kell benne megfizetni.
2013. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen tápot ajánlotok kölyök kutyának? Most lesz 9 hetes. Vagy inkább maradjak a "házikosztnál"? Csirke farhátat, tésztát, tojást,répát,salátát,burgonyát,bundás kenyeret,tejet(tejfül,joghurt,sajt) Eddig ilyeneket adtunk neki. Persze kombinálva a dolgokat.
2013. júl. 1. 08:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Josera Kids-el etettem a kölyköt. Igazából a kutya mérete és fajtája alapján is lehet keresgélni a jobb minőségű tápok között.
2013. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zitus14 válasza:
így késve: Brit Premium puppys --kicsit drágább-de pl. még HAppy dog,Josera ,de Chappi SEMMIKÉPEN! ÉS krumplit se adj neki!
2013. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!